Co myslíte? Čím by to mohlo být?

misicka03
28. lis 2020

Ovulace zřejmě byla i podle doktorky. Od 17dc mám hodně bolavá prsa, ale pro mě to nic neznamená vždy mám po ovu až do MS bolavá prsa. Jenže teď jsem 9dpo a přestaly bolet jak když utne. Mám slabý vodový výtok a vždy mívám po ovu až do MS bílý hustý výtok a teď nic. Mám píchání v podbřišku když sedím nebo si dám nohy blbě nebo když se zohnu. Jsem celé dny nalepená na topení jak mi je zima. Tentokrát ani nemám vlčí hlad jak obvykle od ovu do MS. Jsem hodně unavená pleť jak v pubertě. Do MS mám 6 dní. V grafu se moc nevyznám a jestli nidace byla tak o ní nevím žádné špinění nebylo.. Děkuji za odpovědi.

nikishkaaaa
28. lis 2020

@misicka03 na zavery je brzy, ale nidacni pokles by mohl byt dnes 😉 uvidis, jak bude graf vypadat dal

themuffin
28. lis 2020

@misicka03 jj, na závěry je ještě brzy. Nezbývá než čekat, i když je to úmorné. Já už v tomto cyklu maličko věřila, že to vyjde a zas ta mrcha došla 😏 a jak na sviňu si dávala na čas. Zima mi taky byla skoro pořád.

misicka03
autor
28. lis 2020

@themuffin už jsem si nějak zvykla na zklamání.. Ale neděje umírá poslední ❤️

nicoltom
28. lis 2020

@misicka03 ja to mam zase takto a taky cekam co z toho vyjde,jestli vubec neco... 🙄 priznaky nemam zadny krom ze me boli prsa ale to tak obcas mam kdyz nahodou ovulace probehne tak to mivam do MS... Nevim jakou mam LF dlouhou takze MS by mela prijit nekdy pristi tyden.. 🙈

misicka03
autor
28. lis 2020

@nicoltom třeba budeš mít štěstí ❤️

nicoltom
28. lis 2020

@misicka03 ja urcite 🙈 asi jak doposud... 😂🤷‍♀️🤦‍♀️ Nemuzu mit proste nic nednodusse. 🙄😂

misicka03
autor
30. lis 2020

@misicka03 co myslíte? Dnes 11 dpo píchání nebo jak to popsat nějaký dloubání. Mám tak 2 dny do MS a teď jsem objevila slaboulinké špinění a cítím pořád mokro. Podle mě se rozjíždí špinění, které normálně mám před MS 🙂

themuffin
30. lis 2020

@misicka03 taky bych to dle svých dosavadních zkušeností viděla spíš na rozjíždející se potvoru..

themuffin
30. lis 2020

ale teplotu máš zatím docela vysoko, takovou já nemívám nikdy 😀 takže naděje určitě je

misicka03
autor
30. lis 2020

@themuffin to se právě divím, ale při mém štěstí to beztak bude mrcha 🤦‍♀️. Zkusím test a pokud bude bílo je to jasný 🙂

nicoltom
30. lis 2020

@misicka03 Me se drzi zatim teolota stale na 36,9 a 37,0 porad na preskacku 🤔 ale nevim no... 🙈