Clostilbegyt ale není folikul. Co si o tom myslíte?

bibinkaa12340
25. dub 2024

Ahoj holky,
první cyklus v životě jsem dostala clostilbegyt. Brala jsem 1 tabletu ráno 3.-7. den cyklu. Na prvním ultrazvuku jsem byla 6.dc, kde mi doktor řekl,že vaječníky vypadají dobře a že vidí na každém hezký větší folikul. Ale neřekl mi ,jak velký. Ani jsem se nezeptala 🙈
Dnes (12.DC) řekl,že tam nemám vůbec nic. Žádný,ani malý folikul a že clostilbegyt na mě nezabral a příště měsíc přidáme tabletu večer.
Asi je nereálné,aby byla ovulace někdy krátce po tom 6.dc,že ? Tím myslím třeba 7.-8. DC. Já jsem si dělala ovulační testy,ale začala jsem testovat až 8.dc poprvé a to byl test negativní.
Jinak hned od skončení menses jsem měla kluzký průhledný hlen pokaždé co jsem šla na WC. Omlouvám se za popis,snad někoho nepohorsim.
Jinak dnes ráno jsem zkusila BT a byla dokonce 37,2. Minule cykly,které byly a anovulační jsem vždy každý den naměřila 36,5 - 36,6. Až pak po agolutinu(což je jasný, progesteron teplotu zvýší) jsem měla tenkrát přes 37. Jinak jsem právě někdy v životě neměla takovouto BT. Tak mě napadlo,jestli fakt nemám po té ovulaci.
Děkuji za názor a přečtení

bobo3
1. kvě 2024

@bibinkaa12340 Škoda že nepovedal veľkosť folikulov, z toho by sa dala vypočítať predpokladaná ovulácia. Tiež som názoru že je už po ovulacii, dali by sa to zistiť dvomi spôsobmi. Buď nice kratší cyklus cca 20-23 dní podľa toho aka býva dlhá lutealna fáza, alebo sa dá zmerajú v krvi progesterón a podľa hladiny určiť či je po ovulacii. Škoda že to doktor neurobil