Clearblue digitální pozitivní a papírový negativní. Stalo se vám?

leslii
12. srp 2024

Holky stalo se Vám,že papírový byl negativni,clearblue digitální pozitivní 1-2?Na jiných serverech píšou, žeby to snad měla být špatná šarže testů.Děkuji

katezina11
12. srp 2024

@leslii ak si mala papierikovy test s malo farbivom, može byť že sa to stalo. Aky test si robila?

leslii
autor
12. srp 2024

@katezina11 mamatest a sluníčko

leslii
autor
12. srp 2024

@katezina11 podotýkám že mám 8 den zpoždění

katezina11
12. srp 2024

@leslii ako máš odledovanú ovuláciu? Lebo ak ju odsledovanú nemáš, je možné že sa ti len posunula a realne ti ms ešte ani nemešká.

leslii
autor
12. srp 2024

@katezina11 no to já právě nevím,minulý měsíc jsem ji nějak nesledovala..,ale 22.7 byl sexík, 1.8 jednorázové zašpinění,tak jsem si říkala,jo to je před menzes,mám ji dostat o víkendu a nic...divné je,že ten digitální je pozitivni,nikdy mě nezklamal

katezina11
12. srp 2024

@leslii tak potom je kľudne možne že ms ani nemešká 🙂 keď nemáš presne odsledovanu ovulku. Nemáš náhodou fotku toho papierikoveho testu? či tam naozaj nie je ani naznak? Clearblue digi mi vyšiel pozitivny keď som mala na mamateste slabučku čiarku.

leslii
autor
12. srp 2024

@katezina11 nemám, ale horko těžké by jsi tam něco hledala..no je to záhada.. říkala jsem chlapovi,že mu dneska pocura ten digitální, zda to fakt není nějaká vadná šarže🤣

lencaa11
12. srp 2024

@leslii zašla bych na krev

sofia_sofiova
12. srp 2024

@leslii Dala bych ruku do ohně, že jsi v tom:D U těch levnějších papírových jsem tam tu čárku vždycky musela lovit (dělala jsem si test ještě před vynecháním ms) a Clearblue mi jasně ukázal 1-2 týden. Kdybys nebyla těhotná, je tam jasné ne.
Možná se ještě radši objednej na gyndu nebo na krev - jak tu někdo radil, ale tohle vypadá celkem jasně.
Špinění mohla být klidně i nidace - nemusí to značit jen těhotenství;)

lauriak
12. srp 2024

Ja si myslim, ze aj je clarblue pozitivny tak na papierovom nieco musi byt. Ak neni ani tuk tak by som skusila o 2 dni znova, popripade zopakovat ten clearblue. Ale po 8 dnoch meskania by mali byt uz dialnice.

leslii
autor
12. srp 2024

@sofia_sofiova na gynde jsem byla dneska😀,na ultrazvuku nic,ale ro říkala doktorka,ze je brzy..krev mi vzala a ještě nějaké testy na nějaké ženské hormony😀

leslii
autor
12. srp 2024

@lencaa11 byla jsem.dnes tak uvidime

tehulenka
13. srp 2024

@leslii na mamatestu o sluníčku by byly.davno dálnice, špatný bude ten clearblue

leslii
autor
13. srp 2024

@tehulenka no je možné,že nějaká špatná šarže, i když 3 dny po sobě pozitivni,no kdo ví,počkáme na výsledky krve,budou zítra 😀

vlasta1981
30. srp 2024

@leslii tak jak jsi na tom