Čekání po ovulaci 🌸. Taky někdo, kdo čeká?

anpineapple
30. zář 2024

Ahoj holky, je tu někdo kdo taky právě čeká, jestli to tento měsíc klaplo?😁 Nemám teď v okolí nikoho, kdo by se o mimi taky snažil a nechci s tím proto kámošky moc často obtěžovat 🤭 takže pokud by se někdo přidal, abychom to čekání sdílely spolecne a lépe to utíkalo, budu moc rada 🤗

baruv01
1. říj 2024

Ahoj, mně to tenhle měsíc klaplo 😊 Posledni ms 27.8. a pozitivní test 1 den před ms a k tomu na mé narozky! 😁 Jsem dnes přesně 5+0 😊

anpineapple
autor
1. říj 2024

@baruv01 tak to moc gratuluji 🫶🏻 to je krásný dáreček k narozeninám 😁

bibina12
2. říj 2024

Ahoj holky jdu pro radu 25.9 byl pozitivní ovu test v grafu mi byla ovulace taky potvrzena ale mě zaráží furt moje teploty že jsou nízké nemáte s tím zkušenosti ? Nebo co si o tom myslíte . Mohla.probehnout ? Dekuji

bibina12
2. říj 2024
marketa20
2. říj 2024

Ahojky taky cekam jestli menstruace prijde nebo ne posledni ms jsem měla 4.9. A 17.9. Jsem byla u doktora a ten rekl ze jestli se zadari tak za mesic prijdu ze jsem těhotná tak uvidim. A rikal ze jsem mela zatim malá ovaria. Menstruace by měla přijít 4.10. Tak jsem zvědavá.
A vcera mamka na me at si dam polevku ze je na rust vajicka asi neco vi driv než já.

Tady zasilam kalendar kdy jsme se snazili 🤣
Doufam ze to vyjde

anpineapple
autor
2. říj 2024

@marketa20 zdravím 🤗 tak to už se za chvilku dozvíš 😁 kdy budeš testovat?
já jsem teprve 3 dny po ovu, takže si musím počkat a vůbec to neutika 🥱
Jak dlouho se snažíte?😊
Jj ty maminky občas vědí víc, než my 😅

mackys
2. říj 2024

Ahoj, ja taky cekam a jeste dlouho budu :D ovu byla ted o vikendu a tech 14 dni do dalsi ms bude asi hodne dlouhych :D

anpineapple
autor
2. říj 2024

@mackys tak to jsme měly ovulaci podobne 😁 jen mě ms chodí dřív než za 14 dni, ale i tak to bude a je dlouhé 🥱 jak dlouho se snažíte?😊

anpineapple
autor
2. říj 2024

@bibina12 tak to bohužel neporadím, používám jen ovu testy, měření mi moc nevychazelo

mackys
2. říj 2024

@anpineapple tak ja MS mivam po tech 30 dnecha ovu cca uprostred, tak to tak odpovida. dalsi MS by mela prijit 15.10., takze to tech 14 dni jeste je :D a snazime se od pulky kvetna, ale o prazdninach jsem si prosla zamlklym tehotenstvim. takze teoreticky od srpna.
a jak dlouho vy?

marketa20
2. říj 2024

@anpineapple ahojky 2 mesic teprve ten prvni to nevyšlo. A ted nekdy 4. Nebo 5. 10. Mam dostat MS

anpineapple
autor
2. říj 2024

@mackys tak to mas delší cyklus 😊 já mám 28 dni a navíc ovulaci až 16.-17. den, takže i LF mám kratší. Pokud by to tenhle měsíc nevyšlo, tak ji zkusím trochu prodloužit.
Nám se povedlo na jaře, ale taky zamlkle 😏 a teď taky od srpna znovu 😊

marketa20
2. říj 2024

Tak doufam ze se to povedlo kdyz do 8.10.nedorazi zkusim test 😉

baruv01
2. říj 2024

Za mě holky je nejlepší nemyslet na ovulaci, nehlídat se, netestovat... Prostě se s partnerem obden milujte a do ovulace se 100% trefíte 🙂 Psychika dělá hodně.
Já takhle otěhotněla během 3 měsíců... 🙂

anpineapple
autor
2. říj 2024

@baruv01 ano, samozřejmě by to tak šlo i bez testů, já je dělám až tohle snažení, nikdy predtim jsem to nesledovala 😊 každopádně moje psychika je opravdu v pořádku 🤭

mackys
2. říj 2024

@anpineapple a tak pokud myslis, ze jsi se trefila do ovu, tak by to vyjit mohlo.
to me mrzi, ze se to ja jare taky nepovedlo. ale je fajn, ze je moznost se snazit znovu.
@baruv01 tak ja se nejak extra nehlidam, ale ovu jsem na sobe citila a i tak je sex v ramci moznosti pravidelny. je mi jasne, ze psychika dela hodne. proto budu doufat, ze to nejak neovlivni a brzy uvidim 2 // na testu 🙂

marketa20
2. říj 2024

Taky jsem ovu test delala poprve a nehlidala jsem se vubec. Taky doufam ze to vyšlo tak uvidime jestli ms prijde nebo ne

marketa20
2. říj 2024

Takze myslite ze mi to vyjde ? Podle ty fotky co jsem poslala 🤣

anpineapple
autor
2. říj 2024

@marketa20 no snažili jste se dost, takže šance určitě je 😊 moc držím pěsti 😁

marketa20
3. říj 2024

Tak to vypada ze mi prisla ms o den dřív. 🥺

mackys
3. říj 2024

@marketa20 a už úplně krvácíš nebo zatím jen špiníš?
A je to škoda, pokud to nevyšlo, snažili jste se hodně 😔

marketa20
3. říj 2024

@mackys takovy půl na půl. Ale podbrisek pobolívá.
Ale zatím v tom nejsou žádný kousky sraženiny. Tak uvidim jestli to bude trvat 3 dny tak to byla MS 😭

marketa20
3. říj 2024

@mackys ale krev je na vložce hnědá az rezavá. Neni uplne červená jak jsem zvyklá u MS. Tak netuším

anpineapple
autor
3. říj 2024

@marketa20 tak když bolí i podbrisek, to spis vypadá na ms 😏 uvidíš jak se to rozjede

marketa20
3. říj 2024

Tak je to MS 😭

anpineapple
autor
3. říj 2024

@marketa20 achjo, tak to mě mrzi 😢 za 2 týdny bude nová možnost se snažit, to uteče 🫶🏻

mimisekk
3. říj 2024

@anpineapple Ahoj já jsem 5 dní po ovulaci a ms mi má přijít 21.10 takže uvidím jestli příjde nebo ne . Doufám že nepřijde 😄 jinak jsme se snažili v dny ( 25,26,27,28,29,30..) takže doufám že z toho něco bude 🙏🏽

baruv01
3. říj 2024

@mimisekk každý den není úplně dobré. spermie se nestačí pořádně obnovit. Nejlepsi je to obden 🙂 ja takhle otehotnela bez toho, abych si hlidala ovu 🙂

anpineapple
autor
3. říj 2024

@mimisekk Ahojky, ano je opravdu lepší obden. Ale zas spermie nedozrávají vždycky všechny najednou a neuvolňují se všechny, které zrovna zralé jsou, takže i tak šance je 😊 každopádně oceňuji tu výdrž 😁🤭
Mas celkem dlouhé cykly viď?

mimisekk
3. říj 2024

@anpineapple a když to je každý den nepokazi se něco?… jinak jsem teď 19 dc 😄 a menstruaci mám jak kdy 30-41 den no 😄 taky nevím jestli to je ok či ne 😁