Čaj a kapky na plodnost. Zkušenosti?

cumlik19
21. kvě 2020

Ahoj na netu sem nic nenašla. Zajímali by mě vaše zkušenosti s čajem plodnosti od Juklu a kapkami na plodnost ženy od Dr. Popov. Jk dlouho jste ho pili, brali kapky? Popřípadě jiné čaje s podobnými bylinkami? A za jk dlouho co jste pili čaje nez jste otěhotněli? My se snažíme cca 9 měsíců, ms se mi srovnala až v prosinci 2019. A teď jsem 8DC a čaj piju od 5DC. Paní mi víc neřekla jen že můžu začít hned a střídat to. Takže ráno a večer piju čaj a odpoledne 20 kapek. Čaj prý vydrží cca 14 dní ale nwm do kdy pít jestli do ovulace a pak přestat a nebo můžu celou dobu do další ms.
Jinak od paní sem se dozvěděla že maminky otěhotněli do 3 měsíců.
Moc děkuji za názory a zkušenosti.

dzalli
21. kvě 2020

taky me zajima, s dovolenim se pripnu. Zacinam si myslet, ze (slovy strycka Pepina) i kdyby na me spadnul pivovarsky komin, tak proste neotehotnim :D

pilsenfan81
21. kvě 2020

@cumlik19 já brala na doporučení kamarádek Gynex od Energy

veruuu_kubesovic
21. kvě 2020

čaj mi připadá jako od Mojžíšové na plodnost a početí, pila jsem ho ráno a večer + jsem brala Fertipronu, ta mi srovnala cyklus a do 3měsíců jsem otěhotněla, s kapkami zkušenost nemám, jen doporučím zaměstnat hlavu a neupínat se na otěhotnění, protože čím víc budeš chtít, tím víc se nebude dařit...osobní roční zkušenost...

renatkaa1996
15. čer 2020

@cumlik19
Ahooj, do me babicka furt cpala plody goji (takove male cervene plody) zalije se to horkou vodou a pije jako caj. Pry uz tak otehotnely 3 ženy ktere zná, že to pomohlo. Do toho jsem brala kapky gynex od energy aby se mi srovnal cyklus, ktery byl velmi nepravidelny. Noo.. cyklus se mi nesrovnal 😁a misto ms prisly dve carky na testu 🙂