BT 4 dny úplně stejná🤔. Stalo se Vám to také? Je to v pořádku?

nikishkaaaa
17. lis 2020

Holky, prosim, stalo se Vam, ze Vase bazalni teplota byla 4 dny uplne stejna? Merim vzdy ve stejny cas, v ustech, stejnym teplomerem, ktery meri na 2 desetinna mista, proste za stejnych podminek. A uz 4. den je vzdy hodnota presne 36.9. Stalo se Vam to a je to tak v poradku? Zkousela jsem teplomer pres den a ukazuje jinou hodnotu, tak si myslim, ze baterie by mely byt v poradku. Přikládám graf. Dekuji.

nagojka
17. lis 2020

Ano stalo prave ted tento cyklus...nemerila sem cely cyklus jen nahodne pred ovu a zacala sem az nahodny den po ale ted to mam tak...BT merim od srpna a tento cyklus sem si i poprve namerila 36,9...ja merim ve stejny cas v pochve digitalnim detskym teplomerem...tim nejcitlivejsim...

nikishkaaaa
autor
17. lis 2020

@nagojka moc děkuji, už jsem si říkala, že 4 dny je to divné 😀

misak48
17. lis 2020

@nikishkaaaa já mám pravidelně před ovu x dní v řadě 36,5 🙂

nagojka
17. lis 2020

@nikishkaaaa priznam se me to taky zarazilo grsf tenhle mesic je nakej divnej🙂🙂🙂🤣🤣🤣ale moc tomu neprikladam pozornost ...kazdym dnem to klesne a bude MS..predesle cykly mi to litalo nahoru dolu sem a tam...

nikishkaaaa
autor
17. lis 2020

@misak48 dekuji, ja se s tim setkavam poprve, tak jsem hned klidnejsi 🙂

nikishkaaaa
autor
17. lis 2020

@nagojka kéž by se mi ukazaly 2 čárky, ale to bych urcite neprikladala tem stejnym teplotam 🙂 i vam drzim pesti, pokud se snazite o mimco 🙂

nagojka
17. lis 2020

@nikishkaaaa snazime se uz rok...a tehotenstvi taky neverim a neuverim dokavad teplota nebude pres 37🤣🤣🤣ale ja dve mit urcite nebudu,vcera sve sprse sem si sahla na cipek a zacina se otevirat😭🥺taktez drzim palecky aby to vyslo..👍

nikishkaaaa
autor
17. lis 2020

@nagojka dekuji, ja cekam menstruaci az za tyden. My se snazime taky rok, v cervnu se zadarilo, ale v 9tt se ukazalo jako zamlkle a ja byla pro potratove pilulky ☹ ted se snazime znovu. Muzes mi prosim poradit, jak podle cipku poznam, zda prijde ms? A jak se nahmata?

themuffin
17. lis 2020

@nikishkaaaa já to poznám, že je úplně zavřený (taková malá kulička) a pak když přichází ta svině nezvaná, tak se najednou začne dost otevírat a je to jasné 😥 do dalšího dne vždy dorazí

misak48
17. lis 2020

@nikishkaaaa taky toho podle čípku spoustu poznám. Ale bacha na to, jestli už jsi rodila, tak zůstává priotevreny celý cyklus. Tady je to krásně popsané 😉
https://www.rodina.cz/clanek3775.htm

nikishkaaaa
autor
17. lis 2020

@themuffin moc děkuji!

nikishkaaaa
autor
17. lis 2020

@misak48 jste skvělá, už jsem rodila, tak clanek urcite prostuduju. Dekuji moc 🙂

terka80
17. lis 2020

@nikishkaaaa ano casto

nagojka
17. lis 2020

@misak48 dobrej clanek...👍👍👍ted je vsechno kasnejsi nez kdy jindy...ja sem sice jeste nikdy nerodila ale prinde mi ze malou dirku v cipku mam porad🤷🤷🤷jakoby nikdy nebyl uplne uzavreny...ale nejsem odbornik vim prd...kazdopadne mam ted 4-5dni do ms a otevira se...takze trosku zklamani ale vedela sem ze to tak bude...dekuji..

misak48
17. lis 2020

@nagojka jsem ráda, že jsem trochu pomohla 🙂 já na tuhle stránku prisla kdysi dávno uplne náhodou a ty články o STM jsou krásně vysvětlující všechny 4. Ještě je tam jeden o hlenu a jeden o teplotě a pak jeden, který to dává všechno dohromady, aby to šlo použít i jako antikoncepce. Já teda to sledování používám kvůli otěhotnění, ale díky tomuhle fakt chápu, co se zrovna děje 🙂

nagojka
17. lis 2020

@misak48 v tom clanku o hlenu pisou,ze pri menstruaci by zena mela citit spis sucho a zadny hlen se netvori...u me to tak ale neni...temer par dni od ovulace mam porad takovy bili kremovy vytok..tvori na spodnim pradle mapky...tak ja nevim👍🙂nektere holky tu ale zase pisou,ze mit bili vytok pred MS je normalni bezna vec...

misak48
17. lis 2020

@nagojka jo je fakt, že s tím jsem se tu potkala. Já ho mám jen když jsem těhotná...

nagojka
17. lis 2020

@misak48 tak ja sem asi vyjimka...tehotna urcite nejsem...to je fuk🙂ja uz nicemu vazne nerozumim...pripadam si jako nakej hermafrodit🤣🤣😀😀😀😀🙂💯prakticke veci se u me absolutne neschoduji s teorii...jasne telo neni stroj a kazde je jine...ale...dekuju za odpoved🙂

nagojka
18. lis 2020

@nikishkaaaa tak co teplota dnes?zmenila se?

nikishkaaaa
autor
18. lis 2020

@nagojka jo, je v ustech 36.96 🙂 a co u Tebe?

nagojka
18. lis 2020

@nikishkaaaa zadna zmena..uz paty den po sobe 36,8...to se mi jeste nestalo🙂jinak mam ty krivky jako Aply🤣🤣🤣

nikishkaaaa
autor
18. lis 2020

@nagojka tak vidis menzes zatim nikde, to je dobra zprava, je furt nadeje 😊

nagojka
18. lis 2020

@nikishkaaaa dneska je to 12 den po ovu co sem se zacala merit...ale muzu bejt uz taky 13-14po ovu protoze fakt netusim kdy ovu mohla probehnout...jo rika se ze nadeje umira posledni ale ja uz toho zklamani mela tolik ze neverim tomu ze by se zadarilo...kdybych mela zavreny cipek tak treba uz zkusim test...ale jelikoz cipek se chysta na MS necham tomu jeste cas...

nagojka
18. lis 2020

@nikishkaaaa ja mam LF 14-15 dni...zitra uz by teoreticky mela teplota klesnout..

nikishkaaaa
autor
18. lis 2020

@nagojka budu na Tebe moc myslet a urco se ozvi 😉

nagojka
18. lis 2020

@nikishkaaaa dekuju a urcite dam vedet🙂budu zvedava i na tebe tak se taky koulej ozvat🙂

nikishkaaaa
autor
18. lis 2020

@nagojka ozvu, ale ja jsem teprve asi 8DPO tak to nejakou dobu jeste potrva 😉

nagojka
20. lis 2020

@nikishkaaaa Ahoj...Tak si ze me teplutka dela legraci...🙂

nikishkaaaa
autor
20. lis 2020

@nagojka ahooj, zrovna jsem na tebe myslela. Ty joooo, urcite udelej tehu testik 😉

nagojka
20. lis 2020

@nikishkaaaa udelam az po nedeli...v nedeli by mela mrska dorazit takze je jeste porad cas...🙂ale kdybych nemela pootevreny cipek tak bych udelala test uz zitra rano protoze mam LF 14-15 dni a dneska je to 14teplota po ovulaci...skoda ze nevin kdy presne ovu byla...