Bolest vaječníků. Pomohl Vám Inofolic k miminku?

katka9184
14. kvě 2020

Zdravím dámy,
brala jsem tento cyklus Inofolic, už jedu druhé balení a už týden před ms mě začaly hodně bolet vaječníky, bolest jde až do zad, plus mě bolí prsa.
Těhotná bohužel nejsem, už začínám od dnešního dne špinit, čekám jen až se mrcha rozjede.
Máte někdo taky takovou zkušenost, změnilo se to po určité době a byl někomu Inofolic nápomocen k vytouženému miminku?
Beru ještě gynex plus Femibion, do ovulky piju maliník a kontryhel.

amazonkajanik
14. kvě 2020

@katka9184 to,že nejsi těhotná bereš jen dle špinění,nebo sis dělala test?

tasimia
14. kvě 2020

@katka9184 mě Inofolic ani gynex nepomohl, ale sestře pomohl gynex + kotryhel. Dva měsíce užívání a povedlo se 🙂.

amazonkajanik
14. kvě 2020

@katka9184
@tasimia jinak mě pomohl jen duphaston,po 6letech snažení stačily dva měsíce

tasimia
14. kvě 2020

@amazonkajanik u nás to přišlo až když jsme to vzdaly, po skoro 9 letech náš Vánoční zázrak, když už jsem vše vysadila a smířila se s tím, že miminko mít nebudeme. Duphaston jsem brala taky 🙂. Ale ono je to těžké říkat, na každého působí něco jiného. Co nepomohlo mě, pomohlo jiným.

amazonkajanik
14. kvě 2020

@tasimia jo,já to v podstatě vzdala taky,že nám nezbývá než podstoupit IVF. A hle😁 do toho jsme byli zatížený rodinnou anamnezou, takže jsem si myslela, že to moje tělo pozná a proto to "likviduje"(1x potrat a 2x prokázané biochemko)
přítel nosič vadného genu není,takže chyba byla na mé straně a to,že byl špatně cyklus. I když muselo tam být i něco jiného. Anovulacni jsem nebyla,nebylo by biochemko, ale že by tak dlouho trvalo otěhotnět i přes nepravidelný cyklus,když jsme na tom trdlovali pomalu každý den 😂

tasimia
14. kvě 2020

@amazonkajanik já jsem tedy vzdala i umělé oplodnění. Už jsem si říkala, že ne. U nás to asi je nějaké prokletí, sestra se snažila taky asi 4 roky no 🙂. Jinak u mě to byly diagnózy jako PCOS, endometrióza, anovulacni cykly. MS tak třikrát do roka, takže nechápu do teď jak se to stalo. Když mi někdo říkal, ze je to v hlavě, brala jsem to jako blbost. No a ono na tom něco asi bude. Vypla jsem, rekonstrukce bytu v práci toho až nad hlavu :D. Jediné co mě bolely prsa, šla jsem ještě k obvodní, ta mi dala atb na zánět, těhotenský test v 7tt sněhobílý ( pak, že je mamatest spolehlivý :D ). Já právě ani netuším, či jsem někdy prodělala biochemické, protože jsem nikdy nevěděla či dostanu MS nebo ne i s proverou, Utrogestan byla nepravidelná, takže když jsem se otestovala, viděla jsem jednu čárku a ducha jsem nehledala ;D. Teď zpětně se tomu trošku usmívám 🙂.

amazonkajanik
14. kvě 2020

@tasimia tak já ty biochemka zjistila při 14dnech zpoždění. Jinak cykly od 28-32dnech, i když za 10let se stalo i 60dní
A to těhotenství,ze kterého máme syna,jsem zjistila 3dny před díky psovi 😁

tasimia
14. kvě 2020

@amazonkajanik díky psovi? Povídej 🙂. Já právě tim, že jsem měla nepravidelnou, tak jsem nevedela kdy se testovat.

tez83
15. kvě 2020

@katka9184 Já užívám Fertipronu,což bude asi totéž...mám PCO.K tomu užívám Gynex a kontryhel,v únoru jsem otěhotněla,bohužel v březnu revize,ale to,že jsem měla ovulku přičítám právě te Fertiprone,takže užívám i nadále.

katka9184
autor
15. kvě 2020

@amazonkajanik Dělala jsem si test před 2 dny. Ms by měla přijít v neděli, vím, že jsem dělala test brzy, ale byl negativní a včera už jsem měla jasně červenou krev

katka9184
autor
15. kvě 2020

@tez83 O té fertiprone jsem uvažovala teď, vychází přeci jen levněji než Inofolic a mělo by to být obsahově stejné a bereš jeden pytlík nebo dva?

katka9184
autor
15. kvě 2020

S malým jsem otěhotněla díky operaci slepaku, při něm mi zjistili rozsáhlé srusty a hned první ovu po operaci se zadařilo. Tak se trošku bojím, aby to nemělo stejný scénář. Plus vím, že psychika dělá své, jsem taková pořád napnuta. Bylo hodně práce, stres... Snad to není příčina 😑

tez83
15. kvě 2020

@katka9184 Beru dva pytlíky denně,což by mělo odpovídat te spravne denní dávce.👍😉

katka9184
autor
15. kvě 2020

@tez83 já brala během ovu 2 a pak jsem přešla zase na jeden a teď pojedu zase ty dva.
Brala jsem k tomu i Femibion, ale ten teď možná vysadim. Mám objednaný zinek, plus chlapovi jsem vzala vitamín E.

amazonkajanik
15. kvě 2020

@tasimia byl ke mě výjimečně ohleduplný,většinou se na mě svalí,ale tenkrát lehal opatrně a vydržel u mě do rána,nu tak jsem si šla pro test 😁
A to jsem si dělala s chlapa srandu,když jsme na to skočili, že jsou podmínky na dělání dětí. Bouřka,vypadnutá elektrika,já ovulaci ...na genetice mi to pak potvrdili😊

tasimia
15. kvě 2020

@amazonkajanik jo to se říká no ;D nejede elektřina, budou děti :DD ale s tím pejskem je to hezké, něco na tom, že to poznají bude :D.