Bolest prsou po ovulaci. Dohra ovulace nebo PMS?

katywamy
26. zář 2022

Ahoj holky, chci se zeptat jestli to může být dohra ovulace nebo PMS. V pátek 23.9. jsem měla potvrzenou ovulaci od doktorky, takže jsme měli nechráněný styk v pátek a včera. Včera mě začaly bolet prsa, ale tak jemně, dnes ovšem je to citlivější víc. O miminko se snažíme už skoro dva roky, oba bereme vitamíny. Já jsem před týdnem začala brát antibiotika, takže jsem vše vysadila a neberu nic. Jelikož mě 18.10 čeká chromolaparoskokie a hysteroskopie do nemocnice nevěřím, že by se to mohlo povést, kdyz do teď se nic nedělo.
Prsa mě vždy trošku bolely těsně před ms, ale nikdy to nebylo tak to intenzivní. Navíc mi přijde strašně brzo na to, abych byla těhotná a měla příznaky...
Ta bolest mi především vadí, když si dávám podprsenku, dotyku,nebo když běžím...
Měla jste to nějaká stejně?
Jinak poslední ms byla 10.9.
Děkuji

lencaa11
26. zář 2022

@katywamy může to klidně doznivat od ovulace na vše je brzo ještě 😉

katywamy
autor
26. zář 2022

@lencaa11 Právě, to si taky říkám. Jen mě zarazilo, že je to takto dlouho a intenzivní 🙂 Ale uvidíme 🙂

shak29
26. zář 2022

Taky se mi to stává, nekdy pred ovulaci, někdy po. Nedavno jsem fakt dost znejistila... 😅🙈

janule0123
27. zář 2022

@katywamy kolem půlky cyklu každý měsíc .. je to pak celkem peklo a přejde to až s menstruací…