Bolest podbřišku bez menstruace. První příznaky těhotenství?

nikol331
7. lis 2022

Zdravím,
Poslední 3 dny mě pobolívá v podbříšku a mám citlivé bradavky. Jsou to skoro 3 měsíce co jsem vysadila po roce a půl HA a menstruace stále nepřišla. Gynekolog mi řekl ze je vše v pořádku a sama pak přijde. Pokud ne, tak mám přijít. Snažíme se s přítelem o miminko, první pokus proběhl tak týden zpátky. Je možné že by to byly první příznaky těhotenství? Není na to moc brzy? Nebo že by to byla spíše přicházející menstruace? Těhotenský test by mi po týdnu stejně asi neukázal výsledek takhle brzy 😅nemáte některá zkušenost?🙂

dianemash
7. lis 2022

Může být a nemusí, je fakt ještě brzo 🙂

koko123
7. lis 2022

@nikol331 to je ještě fakt opravdu brzy. První probíhá uhnizdovani, takže první znaky můžeš vidět na špinění. Nebo lehké štípání na stranách pupíku. Při prvním těhotenství jsem měla špinění po uhnízdění, Černák mi prst pod zlatým prstýnkem a píchání u pupíku. Teď při druhém, kdybych neměla opožděnou menstruaci tak to ani nevím. (Obě plánovaně) a testy mi ukazovaly až 14-16dpo. Hodně štěstí

nikol331
autor
12. lis 2022

Tak podbřišek bolel zhruba 4 dny, pak mi začala mírně zvýšena teplota, bolest hlavy, mírná nevolnost a menstruace stále nikde😁tak si říkám že by se po těch příznacích asi už dávno dostavila🤔Je to už 14 dni od možného početí, tak zítra asi zkusím první test 😁

dianemash
13. lis 2022

@nikol331 tak dej vědět jak to dopadlo 😊

nikol331
autor
13. lis 2022

Tak dnešní ranní test negativní😕 fakt jsem v něj doufala 😕tak buď se ještě vybarví jiný za pár dní a nebo se mi konečně vrací menstruace 🙂