Bolest. PMS nebo těhu?

17. lis 2021

Ahojky hezky den prosim vas dnes je to 4 den co mam zpozdenou ms test jsem si zkousela v den ocekavane ms byl negativni ale ovu byla dele poznala jsem ji cykly mam cca 27az 33 dni minuly mesic prisla dokonce o tyden driv. Od noci me desne boli levy vajecnik a zada az jsem v noci moc nespala chodim dost casto curat snad nebudu mit zanet mocovych cest trpim na to jeste me napada tehu ale to asi ne ze kdyz test byl negativni.jinak ovu byla30.10 posledni ms byla 10.10 tak fakt nevim ted co to ma znamenat mimi by jsme chteli. Myslite ze by to mohlo byt ten pms?

klokanka31
17. lis 2021

Mohlo by to být těhu,já při třetím těhotenství měla nejdřív negativní test, silné bolesti břicha i zad jako před ms. Myslela jsem že to dostanu každou minutou. Ale nic, tak asi po dvou týdnech jsem udělala nový test,a tam už dálnice 😊

autor
17. lis 2021

@klokanka31 to je krasne kez by to tak bylo u me ale kdyz uz byla ovu a test byl negativni ted jsem zkousela jakysi z rosmanu takovy plastovy a na nem moznaaaaa malinky dousek ale nevim nechci si ho tam predstavovat.zkusim jeste z ranni moci bolesti prestali jen bych furt jen zrala a zrala😀😀😁😁😁😂😂😂😂

klokanka31
17. lis 2021

Tak uvidíš...zkus klasický mamatest, ten je dobrý...

autor
17. lis 2021

@klokanka31nemam moznost bydlim v zahranici a ten tady nemaji asi.mam jeste jeden z rosmanu takovy papirek.

klokanka31
17. lis 2021

Tak ho zkus 🙂 a nemusíš ani čekat na ráno,já vždycky měla lepší čárky odpoledne nebo večer,než ráno 😊

autor
17. lis 2021

@klokanka31 jenze ja prave zkusila pred 2 hodinami ten plastovy a nam moznaaa ten malicky dousek ale spis bych negativni takze vubec nevim.

klokanka31
17. lis 2021

Aha. Nedáš sem fotku?🙂

autor
17. lis 2021

@klokanka31 nechce se mi sem davat fotku negativniho testu.tak zkusim rano a fotku dam nebo mozna zkusim jeste za chvili.

klokanka31
17. lis 2021

Já běžně vidím i hodně slabé duchy 😉 ale jak chceš 🙂

autor
17. lis 2021

Dobre zkusim najit nejakou fotku co jsem si fotila do mobilu.vydrzte.dekuji

autor
17. lis 2021

@klokanka31 nic no omlouvam se za kvalitu ale mam hrozny tel

klokanka31
17. lis 2021

Na 1.fotce vidím,ale strašně slaboučký 😕

autor
17. lis 2021

@klokanka31 tak na druhym testu nic vubec.🤧🙁🙁

nikjean
17. lis 2021

@klokanka31 Nezlob se, ale ty budeš taky dost padlá na hlavu. Že vidíš běžně i slabé duchy? Vidíš jen to, co vidět chceš, takže velký kulový. Testy zakladatelky jsou absolutně negativní, to sama i vidí, dle jejich slov. Z tohohle testu by neudělal test pozitivní ani David Copperfield. Jednak dáváš zbytečné brouky do hlavy zakladatelkám těchto dotazů a druhak naprosto lžeš a vymýšlíš si, asi ti to dělá dobře.

Milá zakladatelko, uričtě si v rámci několika dnů můžeš test udělat znovu, pokud bude negativní, těhotná opravdu nebudeš, zajdi si na gynekologii - buď budeš mít nějaký problém - zánět atd. nebo jen zblázněné hormony a případně ti bude nabídnuta vyvolávací inkejce na MS. Tady na MK toho moc nevyřešíš, držím palce ať to není nic vážného. 🙂

klokanka31
17. lis 2021

@nikjean Proč bych měla chtít vidět duchy na cizích testech? Já myslela že člověk chce vidět i neviditelné duchy jen na svých 😄
Jinak jestli máš blbou náladu, tak si to vybíjej na někom jiným a ne na mě 😉

nikjean
17. lis 2021

@klokanka31 Mám náladu skvělou, díky za zájem. Tvých příspěvků o zřetelně viditelných druhých čárkách tam, kde vůbec nejsou si všímám už dlouho, takže jsem se již musela vyjádřit. Buď máš něco se zrakem a nebo tě těší dávat ženám falešné naděje, které ale v závěru bolí víc. Vynutit si ukázku testu, i přesto že zakladatelka tvrdí, že je test negativní a nechce jej sdílet a ty ji pak budeš přesvědčovat, že na testu je slabý duch? To je fakt bizár. Ještě ti chybí upravit jas a kontrast fotky a bude dílo dokonáno.

klokanka31
17. lis 2021

@nikjean Jo hele vynutila jsem si fotku, a dokonce jsem použila nátlak 😃

autor
18. lis 2021

@nikjean nehadejte se prosim ja se jen slusne zeptala ja na testu asi nic nevidim ale pani pry jo tak nevim.ja myslim ze kdybych byl v tom tak test uz by to ukazal kdyz uz mam zppzdeni.pri prvnim mimcu jsem musela mit ovu mezi 6.az 10 dnem v mesici v tu dobu jsem mela styk s muzem a pak uz ne a zjistila jsem to slabou carku na testu az 23. Dnem v mesici.cca 3 dny pred ms ksem mela a nyni mam zpozdeni a na testu prave nic tak si myslim ze to nebude tehu i kdyz bych moc chtela.😄🤤

autor
18. lis 2021

Takdnesni test taky negativni tak uz jen cekat az prijde opet menstruace ach jo my se snad nedockame.no jo no asi mi neni prano a to na to nemyslim snazim se.

klokanka31
18. lis 2021

To mě mrzí 🙁 jak dlouho se snažíte?

autor
18. lis 2021

@klokanka31 pres 4 roky nechranime se a proste nic

klokanka31
18. lis 2021

Tak to už je dlouho 😯 ale neztrácej naději,nám se zadařilo po 12 letech,a přirozenou cestou 🙂

autor
18. lis 2021

@klokanka31 no jo asi to tak zivot chce