Bazální teplota. Je jedno, kdy se měří?

kristynapokorna
10. bře 2020

Ahoj maminky chci se zeptat kamarádka tvrdí že když ste těhotná tak je jedno kdy si měříte bazalni teplotu je to pravda? Ona si ji měřila a měla víc jak 37 udělala test a byla těhu co si o tom myslíte?? Děkuji za odpověď

nat
10. bře 2020

Nechci uraziit kamaradku ale nejprve by si mela o BT neco precist a pak radit ostatnim 🙂 BT se v tehu nemeri a meri se v dobe snazeni.Nekdo nemá ani v tehu teplotu 37 stupnu nekdo bezne,kazda mame telo jine 🙂

kristynapokorna
autor
10. bře 2020

@nat děkuji taky si myslím noo 🙈 ona pořád tvrdí opak

nat
10. bře 2020

@kristynapokorna mereni BT v tehu je vlastne zbytecne 🙂 Jakmile se teplota drzi alespon 18dni nahore j to jasne a je dobre delat tetst 🙂Nekdo jako dela test drive protoze sjem vedela presen kolik DPO jsem byla.A ta teplota je opravdu u kazdeho jina 🙂

kristynapokorna
autor
11. bře 2020

@nat já právě mám dva dny spoždění sem zkusila dnes ráno a 37,1 ale zda se mi to málo na těhu udělám test odpoledne nebo zítra a uvidim musím nejdřív koupit

nat
11. bře 2020

@kristynapokorna ono zalezi,kdy jsi mela ovulaci 🙂Pokud dele test jeste nemusi nic ukazat 🙂 Teplota je ok ja jsem ted tehotna a pri tehu jsme se dostala nejvyse na 36.9 takze ja bych to nebrala jako spatne znameni 🙂Chce to proste juknout na grat pokud zapisujes a pote se da neco vyhodnit ale doporucujese merit alespon 3 mesice aby se z toho dalo neco vycist 🙂

karola1994
11. bře 2020

Dobrý den ženy, mohli byste se prosím podívat na můj graf BT? Myslíte, že u mě proběhla ovulace v ten vyznačený den?? Můj cyklus je 35 dní. Dnes jsem ale MS dostala o 2 dny dříve, sice slabou ale hodně bolestivou. Pila jsem kontryhelovy čaj, tak si myslím, že ten dřívější příchod souvisí s tím. Děkuji moc za odpovědi.

kristynapokorna
autor
11. bře 2020

@nat já neměřim celý cyklus právě 🙈

nat
11. bře 2020

@karola1994
@karola1994 ano vypadá to že womenzone označil správně 🙂 Kontryhel to může způsobit 🙂

karola1994
11. bře 2020

@nat děkuji to jste mě alespoň malinko uklidnila, já se právě bojím toho, aby ten můj cyklus nebyl anovulační🤷🏽‍♀️😑 teď zkouším ještě kapky gynex, tak doufám, že další snažení se nám už zadaří🙏

kristynapokorna
autor
11. bře 2020

Já pila čaj kontryhel ale i maliník noo ale asi nic počkám asi do pátku a uvidim

packa17
11. bře 2020

ja jsem nejspis tehu poz.teh.test zpozdeni 2 dny a teplota je 36,6 jinak normalne 36,1 zalezi kolik mas normalni teplotu pri menstruaci

kristynapokorna
autor
11. bře 2020

@packa17 ahaa děkuji já právě nemerila jen jednou dřív před ms a to sem měla asi 36,8 noo takže uvidim no zda to dostanu nebo ne

packa17
11. bře 2020

takto moje teploty

kristynapokorna
autor
12. bře 2020

Tak spoždění 3 dny teplota ráno 36,9 noo tak nevim

kristynapokorna
autor
13. bře 2020

@packa17 ahoj můžu se zeptat 3 dny mám ráno teplotu 36,9 nevim jak jí mám normálně ale měla sem mít už ms pila sem čaj kontryhel a maliník taky občas. Můžu být i tak těhu?

kristynapokorna
autor
13. bře 2020

Tak dneska sem dělala test a pozitivní

packa17
13. bře 2020

@kristynapokorna pokud máš menst.pravidelnou a test pozitvní tak jsi asi těhotná 🙂 gratuluji já byla na gyn ve čt a nic nebylo vidět zrovna jsem měla prevenci a to jsem byla 14 dní od opolednění přibližně tak jsem objednaná za 4 týdny 🙂

kristynapokorna
autor
13. bře 2020
packa17
14. bře 2020

@kristynapokorna tak bych se objednala tak za 3 tydny na gyn😉

kristynapokorna
autor
14. bře 2020

@packa17 dobře děkuji za radu

kristynapokorna
autor
14. bře 2020

@packa17 mám 5 dnů spoždění a poslední ms byla 9.2

packa17
14. bře 2020

@kristynapokorna ja mela posledni 14.2. a mam take zpozdeni 5dni🙂na gyn jdu za 3 tydny9.4. to mi vystavi i prukazku kdyz bude vse ok...ja verim,ze ano bude to nase 2 mimi🙂takze pokud nemas zadne mimco a jsi popvrve tehotna jdi tak za 14dni drive ne akorat se budes stresovat😉ze tam jeste neni treba srdicko...ale to zalezi na tobe...pokud nemas zadne akutni problemy krvaceni,silne bolesti bricha...tak bych pockala

kristynapokorna
autor
15. bře 2020

@packa17 noo mám už syna 😊 a podle poslední ms sem 5tt noo takže zítra zavolám a uvidim

kristynapokorna
autor
15. bře 2020