Bazální teplota. Jak vypadal váš graf na začátku těhu?

amalka2981
25. říj 2021

Ahoj holčičky, chtěla jsem vás poprosit, jestli můžete přidat grafy bazální teploty, které jste měly na začátku těhu, popřípadě, jak vypadal váš grafik, když jste těhu nebyly..? Začala jsem měřit první měsíc, takže v se v tom mo. Ještě nevyznám, ještě k tomu par dní před ovulací (v grafu je zaznamenaná až ovulace), takže z mého grafu se asi stejně nic vyčíst nedá, že? 🙂 Děkuji za odpovědi a za vaše příspěvky 🤗

betthany
25. říj 2021

No hlavně mas všude ty trojuhelniky, to znamená ze nemeris ve stejné časy, a to je pro smysluplný graf to nejpodstatnější.

izzylka
25. říj 2021

Ono hlavně z grafu to těhu ani nevyčteš 🤷🏻‍♀️ graf je dobrý na určení ovulace, ale těhu ti ukáže až když už to většinou stejně víš...

havajanka
25. říj 2021

Ahojky,asi to sem úplně nepatří ale přemýšlím,zda se to někomu nestalo také...cyklus mám 35 dní pravidelný,jen většinou před tím 2-3 dny spinim,tentokrát jsem špinila 5 dní před pak jsem 2 dny zakrvacela ale světle a hodně málo a střídalo se to se špiněním a od té doby spinim poboliva mě břicho a občas prsa ale mám vypouklé břicho už 3 dny což po menstruaci dělala jsem si test teda odpoledne a je negativní,měla jste to některá podobně a přesto jste opravdu byli těhotné ? Mám ještě pár dní počkat a udělat si test znovu...Ještě nikdy se mi to nestalo ....děkuji moc za jakoukoliv odpověď ....

michaelarousova
25. říj 2021

@amalka2981 jedine co z toho jde vyčíst je ,ze nemeris ve stejny cas pravdepodobne☺️ Kszdopadne graf ukaze hlavne ovulaci ☺️Proto se teplota meri ☺️

michaelarousova
25. říj 2021

@amalka2981 kazdopadne tohle je jediny muj graf a hned se zadarilo☺️ Je pravda ze kolem toho silvestra uz jsem nejak tusila ze se zadarilo ..i jsem si delala test v tu dobu ☺️

amalka2981
autor
25. říj 2021

@betthany Já měřím ve stejný čas, vždy ráno v 6:45, ale zřejmě jsem to do ty aplikace nenapsala, napsala jsem tam jen tu teplotu, tak to musím teda doplnit. 😉 Díky 🙂

katule1990
25. říj 2021

@amalka2981 Z tvýho grafu nejde vyčíst zatím vůbec nic. Na FertilityFriend jsou tisíce grafů, můžeš si vyfiltrovat ty, kde ženy otěhotněly a prolížet si je do aleluja, je tam toho fakt mraky 😀.

amalka2981
autor
25. říj 2021

@katule1990 Jeee, to jsem vůbec nevěděla 🙂 Děkuji moc! 😃

amalka2981
autor
25. říj 2021

@michaelarousova Jeee, tak to je super! Gratuluju! 😊 Mimco už je jistě na světě! 😍

katule1990
25. říj 2021

@amalka2981 Jojo, dá se tam filtrovat ledasco, třeba grafy, když byl problém s otěhotněním u ženy nebo u muže, grafy kde byl nejdřív negativní těhotenský test a pak pozitivní, grafy, který jsou těhotenský, grafy s anovulačními cykly, grafy žen podstupujících umělé oplodnění, grafy, kdy těhotenství nevyšlo... prostě skoro vše, je to dobrá zábava na dlouhé zimní večery 😂.

betthany
25. říj 2021

@katule1990 A není to jen když mas VIP? Protože ja tam nic takového asi nemám 🤔

madbetka
25. říj 2021

Těhotenský i netěhotenský graf vypadají až do zmeškané ms v podstatě stejně (jediný drobný rozdíl může být v poklesu u nidace, ale ten nemusí nastat u všech).
Po pravdě nerozumím tomu, k čemu je dobré takové grafy hledat. A nerozumím tomu, proč se tu objevují stále dokola grafy s dotazy "Co si myslíte o tomto grafu, vyšlo to?". Každý, kdo si o měření bt něco zjistil, musí vědět, že z toho grafu se dá těhotenství vyčíst až po 16DPO. A co nechápu úplně nejvíc, jsou zástupy dávající falešné naděje s komentáři: "To vypadá nadějně.. Já myslím, že to vyšlo..." a tak podobně. To jsou jasnovidky nebo jak se to z toho grafu jako určuje? Pokud je v grafu potvrzená ovulace, tak je pak stejně nadějný úplně KAŽDÝ graf (až do termínu MS, kdy už ale těhotenství žena zjistí obvykle z testu).

Není to žádný hejt nebo tak něco, jen se tu s tím setkávám fakt často a přitom to absolutně nedává smysl.

katule1990
25. říj 2021

@betthany Nene, VIP jsem určitě neměla. Já už teda FF 2 roky nepoužívám, mám ročního syna, tak nevím, jestli se něco nezměnilo. Až budu mít chvilku, tak zkusím mrknout, jestli se mi tam teda podaří prihlásit 😀.

betthany
25. říj 2021

@katule1990 ja mám prave u vseho tohle 😅

katule1990
25. říj 2021

@madbetka Ano, naprostý souhlas, přesně takhle to je 🙂! Ale prohlížení cizích grafů mě na FF bavilo, ale spíš jsem koukala třeba, kdy nejpozději se někomu ukázal test pozitivní a tak 😀. Bylo to teda asi dost i tím, že jsme se o dítě snažili 3 roky.

madbetka
25. říj 2021

@katule1990 Já tomu rozumím, jen mi přijde, že tu v sobě potom spousta žen živí falešné naděje a jejich zklamaní je potom zbytečně o to větší. Přijde mi to škoda 🙂
A dnes už mi to nedalo a musela jsem to napsat, protože mi občas připadá, že to nejmíň polovina těch, co sledují bt, vůbec netuší...

katule1990
25. říj 2021

@betthany Tak jsem se přihlásila, už to má o dost jiný vzhled, ale v tisících grafech jde pořád vyhledávat, a to hodně podrobně, třeba i podle užívaných léků a tak. Najdeš to takto: To access the Chart Gallery, login to the App (On the web or on your smartphone) and tap “More menu/Community/Chart Gallery”. Pokud chceš vyhledávat specifické grafy, např. ty "vítězné", tak pak je potřeba dát ještě "Filter" a tam si zvolíš kategorii (třeba tu Pregnancy) a pak jde ještě přidávat klíčová slova (např. Endometriosis). Najde to těhotenské grafy žen s endometriózou atd. 🙂.

betthany
25. říj 2021

@katule1990 přísahám bohu ze to nemohu najit 😂 ale asi to je jedno, cizi grafy me až tak neberou😂

petradt1986
25. říj 2021

@betthany najedes v aplikaci nahoru vpravo na ty carky, rozkliknes, najedes na community, filter, a uz si tam muzes vybrat..

petradt1986
25. říj 2021

@betthany community-chyrt galery, filter.. Pregnancy.. Atd.

evelin1251
28. říj 2021

@petradt1986 Ty jo, to je paráda 👍 Já teda nejsem autorka, ale aspoň mám večer co zkoumat 😅😂😅 Jsem nevěděla, že se dá koukat na cizí grafy.