Baby #2. Kdy se vám povedlo?

2. črc 2024

Za jak dlouho se vám zadařilo druhé mini?

anniej
2. črc 2024

Po 2 letech, ale nesnažili jsme se, přišlo samo. Bohužel miminko na Svět nepřišlo… Otěhotněla jsem pak opět spontánně bez snažení rok a čtvrt na to 😊

marketa1218
2. črc 2024

Hm, první dcera přirozeně tak po půl roce, druhé řešíme IVF. Dva roky a nic, jenomže mě už taky tlačí trošku čas. Tolik bych si toho sourozence pro dceru přála 😳.

neliiinka
2. črc 2024

Druhé se podařilo v dceřiných 2,5 letech 🙂 vytáhla jsem tělísko a na 1. nebo 2. sex😂

hennrietta
2. črc 2024

První dítě asi 1. nebo 2. cyklus od doby, kdy jsme si řekli, ze se začneme snažit. Druhé po 3/4 roce snažení stále nic a museli jsme podstoupit IVF.

andelka
2. črc 2024

Všechny čtyři na první pokus ( první měsíc). Ono je to strašně moc individuální. Někdy je první snad omylem a druhé nejde a nejde. Někdy se na první čeká a druhé přijde nečekaně brzy.

autor
2. črc 2024

Achjo, vůbec si to neumím představit že to někomu trvá tak dlouho to musí byla opravdu emočně náročné. Tak uvidíme snad někdy přijde 🙂 necháme to osudu 🙂

rnika
2. črc 2024

Přišli jsme k němu " jak slepý k houslím" ....když byly prvorozenému 4 měsíce, zjistila jsem, že čekám druhé.

martulka88
2. črc 2024

Když jsem porodila prvního syna (bohužel mrtvé), podruhé jsem otěhotněla přesně na den 4 měsíce od porodu. První syn byl "na první dobrou".

teryem
2. črc 2024

První asi pět měsíců, druhá asi na třetí pokus

lauriak
2. črc 2024

Prve dieta na prvy pokus. O druhe dieta sme sa snazili 4 mesiace.

jaja01k
2. črc 2024

První rok, druhé na první pokus.

veronicka89
2. črc 2024

Obě děti 2 roky a neco od toho kdy jsme řekli že se nebudem chránit

veronicka89
2. črc 2024

Vůbec si nedokážu představit byt v tom po pár měsících kdy se pro dite rozhodnu 😅

veronicka89
2. črc 2024

Emočně náročný je hl. Ten rok ptz tabulky ti řeknou že do roka máš v podstate bez problémů otěhotnět...
Ikdyz jako ja u 2.ditete už u sebe citila ten tlak na otěhotnění trosku min - ptz 1. Dite už jsme měli 🙂

andelka
2. črc 2024

@veronicka89 jakože je to moc rychle? No já jsem to měla vždycky tak, že jsme si řekli,že by to už šlo, a za 2-3 týdny byly //. Fakt jsem si to nemohla ani pořádně rozmyslet a už to bylo. Vždycky to byl šok. Situace kromě posledního nikdy úplně ideální.

lenkalubina
2. črc 2024

První syn tak 3 roky, druhý za 15 let...bohužel jsme
o nej přišli 🥺

chlapecektehu
2. črc 2024

první se nám povedlo hned na poprvé a o druhé jsme snažili rok a dva měsíce. Měla jsem pcos a endometriózu. Byla pod dohledem gynekologa.

veronicka89
2. črc 2024

@andelka no jo moc rychle...že takhle ačkoliv byly i dny kdy jsem se trapila, tak pořád mě to prostě utvrzovalo v tom že si to moc přeju...ale být těhotná hned co si umanu , ani bych si snad nebyla jistá ,🤭a pripravena

andelka
2. črc 2024

@veronicka89 no však u prvního jsem to obrecela. Najednou šok, že to je moc brzy, že jsme měli počkat, že to nezvládnu..časem to přešlo. Nečekali jsme, že to bude tak rychle. Druhé bylo taky hned, takže jsou 22 měsíců od sebe. Třetí ani netuším jak kdy, ještě jsme spolu ani nebydleli, bylo nám skoro 35, fakt jsem nečekala,že to bude zas hned. O tohle miminko jsme přišli. Takže to poslední těhotenství teprve bylo opravdu vytoužené a tam ta rychlost byla pozitivní. 3 měsíce po potratu, hned jak jsme byli dost silní to zkusit. Fakt, že jsem nikdy nebyla zklamaná,že // nejsou a neznám vlastně období snažení není žádná zásluha. Prostě to tak bylo. A teď naopak musím o to víc řešit ochranu,protože po 40 už dítě fakt nechci a mám úplně ze sebe strach.

veronicka89
2. črc 2024

@andelka rozumím a je zajímavé jak můžou být opačné zkušenosti strasti a radosti na 1 úplně stejnou věc 🙂

pe_tu_ss_ka
2. črc 2024

Řekli jsme si, že to začneme zkoušet měsíc po 2 narozeninách syna - začátek ledna, na kon i ledna jsme už čekali dceru.. bylo to rychlejší než jsme čekali (na syna jsem si počkali.. nejdřív mimoděložní a pak se zadařilo až za půl roku od operace).

rejalin
2. črc 2024

Obě děti se povedly na druhý pokus, jsou narozené téměř přesně 2 roky od sebe 🙂

lis6
2. črc 2024

@andelka mě druhé půl roku a stejně jak se to povedlo mě zachvátila panika, že to nezvládnu 😁

andelka
2. črc 2024

@lis6 ono to asi člověku až se // opravdu dojde, co to provedl 😁

ab3185
2. črc 2024

Po deseti letech a jen díky IVF.

janule0123
2. črc 2024

Po stejně době jako první (rok) jen to druhé těhotenství nedopadlo v 11tt… pak zase další rok a ro už dopadlo ..

janule0123
2. črc 2024

Nic moc ti to nerekne, trvalo me otěhotnět vždycky stejně, mám kupu kamarádek co první dite neslo … IVF a druhy dite vlastně ani nechtěli, nepočítalo se ze by to šlo a obratem čekaly druhy, naopak první šlo hned … další velkej problém … takže je to loterie

domza
2. črc 2024

Podobně jako @andelka jsem nějak prošvihla fázi snažení a 4x si užila fázi překvapení, že jako že fakt tam jsou //. Všechny děti jsou chtěné, ale podařily se tak, že jsme si s mužem řekli, že už by to asi šlo a bum v prvním cyklu // .

katka1403
2. črc 2024

Druhé miminko přesně 3 roky po prvním chlapečkovi. Oba dva byli z IVF, první syn ET 2.2.2021, druhé miminko KET 5.2.2024. Jen jsme o druhé miminko v 15 týdnu přišli... Takže nás cyklus IVF čeká znova, protože už nemáme žádné embrya zmražené..

cherie24
2. črc 2024

První dcera přes kondom i prášek po a druhá na první dobrou. Partner tenkrát prohlásil, že doufal aspoň 2 až 3 měsíce v užívání si sexu bez hlídání v rámci snažení. 😁