5. den zpoždění, tt negativní. Je šance?

22. lis 2022

Ahoj, jeste nez vynechala ms, zacalo mi byt blbe. Neresila jsem, cekala zda se opozdi, druhy den co vynechala jsem si udelala test, zadny duch nic. Prislo spineni stejne jako, kdyz jsem byla tehotna s prvnim. 2 kapky jeden den, 2 druhy.. pak uz zase nic… zadna ms nikde, jedine co mam je bily hlen.. dnes je 5 zpozdeni, test z ranni moci negativni. Mam strach aby nebyl spis nejaky zdravotni problem.. nebo je jeste sance ze by vysel pozitivne? Od sexu je to uz 17 dni, to by prece uz neco melo byt videt? Test prvni den vynechani livsane 10, dnes pepino 10. 🤷🏻‍♀️

katkabella
22. lis 2022

Ja dnes 3 den spozdeni 15dnu od sexu 13dpo a na ranním testu slabi 👻. Zkus zitra jeste jednou treba byla ovulace dyl. Zkušenost s prvnim těhotenstvím mam uplne jinou tam uz 12dpo regulérní čárky

lencaa11
22. lis 2022

Mohla se klidně posunout ovulace tak že pořád je šance jinak na zdravotní problém to nevypadá dej te tomu ještě pár dní

jjasmina
22. lis 2022

To se stává a tehu bejt ani nemusíte, 5 dní zpoždění je už dost no. Zkuste test ještě za dva dny a uvidíte. Jinak já pokud to nedostanu do 14 dní, jdu k dr na injekci no

lencaa11
22. lis 2022

5 dní zpozdneni není moc klasika vsude se uvádí 14 dní od zpožděné Ms jde taky o to že ovu klidně se mohla posunout ja měla 10 dní zpoždění a nic těhotná jsem nebyla tak bych počkala pár dní a uvidíte