4 dny zpoždění. Někdo podobně?

tygrpotapec
17. pro 2022

Ahoj děvčata, samozřejmě jsem četla různé diskuze.. jen mám takovou vnitřní radost, ze by to mohlo po tolika letech konečně vyjít.. Mám klasicky cyklus o 28 dnech. MS většinou jako hodinky +- den .. no již mám zpoždění 4 den.. To se mi teď po těch letech snažení stalo prvně. Samozřejmě to nemusí nic znamenat. To vím. Jen jsem se chtěla zeptat zda jste to měla některá z vás podobně. A jak to dopadlo. První tři dny bolest v podbřišku jako při ms, dnes občas lehké pobolívání. V práci se mi teď v poslední době dost točila hlava a padla na mě velká únava .. to ovšem přisuzuji předvánočnímu shonu lidí.. Občas mívám návaly horka. Jinak vlastně absolutně nic. Včera jsem si dělala tt a negativní, je ještě brzo. Měla jste některá něco podobného?

wladimira
17. pro 2022

@tygrpotapec záleží kdy byla ovulace …vedsinou při spozdeni by už na testu mělo něco byt

majena39
17. pro 2022

@tygrpotapec já měla ovulaci o týden posunutou, takže i test mi vyšel po týdnu zpoždění. Takže šance je. Držím palce 🍀

melek5
17. pro 2022

@tygrpotapec já myslím že se budeš za pár dní možná týdnů tady radovat z pozitivního testu 👏👏❤️❤️❤️ držím palce ať to vyjde

tygrpotapec
autor
17. pro 2022

@majena39 kezby 😍

tygrpotapec
autor
17. pro 2022

@melek5 děkuji😍😍😍 kezby 😍😍 byl by to nejkrásnější dárek 😍😍

jjasmina
17. pro 2022

@tygrpotapec u 4 denního zpoždění by test už pozit nejspíš byl. Můžete mít zpoždění a nemusíte bejt tehu. Já měla pozittest už před ocekavanou ms

lencaa11
17. pro 2022

@tygrpotapec příznaky taky mohou bejt od PMS skrz Ms vyzkoušela bych test za par dní

tygrpotapec
autor
17. pro 2022

Děkuji, tohle vše vím.. po několika letech snažení, nejsem úplně pitomá. Jen jsem psala jestli to někdo měl stejně a jak to dopadlo. Protože takové spozdeni jsem za celou dobu ještě neměla. To je první věc. Druhá věc je, ze na tt se // mohou ukázat někomu už dřív někomu i později. Zalezi na ovu a taky jak moc hcg v moci je. Takže když jsem zkoušela test včera .. což je zpoždění 3 dny .. ještě nemusí znamenat, ze se mi hned ukážou // .. zkusím ještě před Vánoci, pokud samozřejmě nedostanu ms. Neptám se co mám dělat nebo jestli jsem v tom, ale ptám se.. Jestli to měl někdo podobně a jak to dopadlo nebo skrz co to bylo.

janule0123
19. pro 2022

@tygrpotapec já byla vždy těhotná při takovým zpoždění .. ale teda test me vyšel pozitivní (možná jakou sis ještě koupila citlivost …) kamarádka měla pozitivní test až myslím dva týdny po zpoždění…