3 dny před očekávanou MS pozitivní ovulační test

kkrosalia
6. pro 2014

Dobrý den, chtěla bych se s Vami poradit. S přítelem jsme spolu již 2,5 roku, nikdy jsme neřešily antikoncepci vzhledem k tomu ze miminko by jsme chtěli a ja mám poruchu srazlivosti krve takže u me HA nepřipadá v uvahu. Je pravda ze jsme se o miminko nijak usilovně nesnazili, ale me už to přišlo nějaké dlouhé 😀 Tak jsem zakoupila ovulační testy abych zjistila kdy přesně mám ovu a kdy by jsme se měli snažit 🙂 A teď ta patalije s kterou si nevim rady 😀 poslední menstruaci jsem měla 11.11. První ovulační test jsem si udělala 20.11. který byl pozitivní, druhy den to bylo to samé a třetí den byla čárka již slabší. Pak jsem to nějak neřešila a jen tak ze srandy jsem si 28.11. udělal znovu ovu test a ten byl opět pozitivní, ale jen lehce. Od té doby si jej dělám každy den a čárka stále sílí. Již 7 me bolí prsa (nejprve levé a poslední dva dny i pravé) a jsou výrazně natekla. Myslíte ze je možné abych byla tehu? Mate s tím někdo zkušenosti? 🙂

renes3
6. pro 2014

Prý v těhu bývá pozitivní ovu testik.....až bude termín další menstruace tak si udělejte těhu testik,držím palce ať je pozitivní 😉

monikafrystakova
6. pro 2014

pokud mas ovu test pozitivni , tak to muze byt tehu 🙂 ja mela ovu pozitovni 14 dni po ovu , tak jsem zkusila tehu test a byl pozitivni 🙂 (zeleny ovu, modry tehu)