2x císařský řez a další těhu. Povedlo se vám normálně otěhotnět?

leeeeeena
16. dub 2021

Ahoj holky,chodím pravidelně k dr abych se nám zadaril 3ti prcek...je tu některá které se po 2CS povedlo normálně otěhotnět? VYSLECHLA jsem si teď vše co by mě případně čekalo za vysetreni.

cekypetra
16. dub 2021

@leeeeeena dobry den, jsem ve stejne situaci. Muzete mi, prosim, napsat o jaka vysetreni se jedna? Klidne sz. Dekuji 🙏

koderly
16. dub 2021

ja jsem po dvou sekcich a chteli jsme 3. dite a normalne nam v Caru k ditku pomohli😄 U nas to jinak, nez pres IVF nejde...Ale nikdo nerekl nic k tomu, ze je to 3. tehu po dvou cisarich🤷‍♀️ zkontrolovali jizvu, zeptali se akorat, jestli jsme se hojila dobre a kdyz ano, no problem...

leeeeeena
autor
16. dub 2021

@cekypetra píši zprávu🙂

leeeeeena
autor
16. dub 2021

@koderly mě dneska dr ...nová dr....řekla...že jsem měla jít už na sterilizaci po dvou CS,koukala jsem na ni jak na blázna a řekla jsem že rozhodně ne...že I dr řekl že mohu mít třetí ....

nita1984
16. dub 2021

Kamarádka 3 děti, všechny šly sekcí. Druhá 3 děti,dvě sekce a třetí neplánovaný vaginální domporod.

terez94
16. dub 2021

@leeeeeena máme čtyři děti ❤️ Všechny jsou narozené CS. 8/2016. 1/2018. 11/2019. 11/2020 ❤️

levandule_k
16. dub 2021

@leeeeeeena Teda to je mazec, něco takového slyšet. K takové dr. bych neměla důvěru, hlavně, když předchozí řekla, že 3. je v poho. Někdy může být děloho po cs, hodně zmasakrovaná, ale sterilizace přece není nutná, existuje antikoncepce.

leeeeeena
autor
16. dub 2021

@levandule_k mě to dneska úplně rozhodilo takže jsme se s muzem rozhodli jít přímo do centra kde mě nebudou posílat hned pod nůž a dá se to řešit šetrněji

leeeeeena
autor
16. dub 2021

@terez94 tak to jste dobrá🙂 a vše bez problému? 🙂

levandule_k
16. dub 2021

@leeeeeena Úplně chápu, hledala bych si jinou doktorku, jí bych měla chuť kopnout někam. Nechci dávat mylné info, ale v minulosti se doporučovaly max. 2 cs, ne? Nicméně teď se to nebere jako zákon. Ví se, že děloha, zvládne i více cs, ale samozřejmě záleží na stavu dělohy a každý cs, je náročnější. Držím palce, ať to hezky zvládneš a vše dobře dopadne.

nazka
16. dub 2021

@leeeeeena kliid, kámoška má 3 sekce, se mnou v porodnici na jip byly dvě holky, co měly 3 sekce, sousedka má 3 sekce.. A já mám zatím jen dvě a třetí dítě bych fakt ráda. Dokonce znám holku, co má i 4 sekce.

llluckaaa
16. dub 2021

Jsem po třech sekcích, třetí dítko jsem počala přirozeně a plánovaně. Žádná zvláštní vyšetření mě než u předchozích mě nečekala, a to už jsem byla z pohledu gynekologie "stará" rodička 😉

viktorie1517
17. dub 2021

Kamarádka má tři děti, vsechny se narodili císařským řezem, počaté hned na poprvé bez nějakých problémů. Po třetím císaři ji udělali sterilizaci, má nemocné srdíčko, další porod by byl opravdu hodně riskantní. Přeji hodně štěstí 🙂