Reakce po očkování, kdy se objevily první náznaky?

1velrybka
28. srp 2014

Dnes jsme byli na očkování (Prevenar 13) a docela se děsím reakcí. Vím, že můžou nastat, vím i jaké reakce můžou být. Chci se ale zeptat - vy, co jste nějaké reakce měli, kdy se objevily ty první náznaky?? Nebo prostě kdy to vypuklo?

tamarila
28. srp 2014

Nic nevypuklo a většinou ani nevypukne ,o)

milmic
28. srp 2014

Asi tak 2-3 hodiny po očkování to začlo.

1velrybka
autor
28. srp 2014

@milmic A čím to začlo? Už z toho asi zmagořím, furt malou pozoruju, jestli je ok...

jetynka
28. srp 2014

@1velrybka Moje doporučení je : nic nečíst a přehnaně nepozorovat, stejně už jsi na očkování s malou byla a to už nezměníš, malá bude určitě ok, max.může mít zvýšenou teplotu a bude více spát. Takhle si přečteš kdeco a přitom se to nemusí úplně zakládat na pravdě a ty se budeš jedině stresovat. Vem malou do kočárku a běž na velkou procházku, ne na sluníčko a dej si někde něco dobrého 🙂

milmic
28. srp 2014

@1velrybka No pokud by jí něco bylo, tak to spolehlivě poznáš. Nestresovala bych se zbytečným čtením reakcí jiných dětí. 😉

hollybelly
29. srp 2014

u nás po všech 3. očkování až večer kolem cca 19hodiny...... po prvním měla 39 horečky, ale byla vysmátá (příjde mi to tím, že měla 4 měsíce, tak to tak nebrala), po druhém měla jen 37, ale za to 2 měsíce špatně spala a z totálního jedlíka se stala dobrovolně hladovějící holčička.... a po třetím očkování měla 40 horečky, 3 dny a noci mi v kuse jen řvala hystericky a pak asi zase měsíc skoro nechtěla nic jist... dnes už je vše za námi naštěstí a vypadá, že snad žádné následky nebudou ☹ šlo o Prevenar