Podání třetí dávky Hexacimy moc brzy?

22. kvě 2022

Maminky, mám dotaz. Kolik měsíců měli vaše děti rozestup mezi 2. a 3.dávkou Hexacimou? Jsem se dočetla, že mezi těmito dávkami má být minimálně půl roku rozestup, ale doktor mi tou třetí dávkou naočkoval dítě už po čtyřech měsících....... Tak teda nevim. Jako nic se jí nestalo, až na to, že mi přestala mluvit.....

tahejhula
22. kvě 2022

Není dítě narozené předčasně?

autor
22. kvě 2022

@tahejhula Neni

andrea93133
22. kvě 2022

Tak je doktor deb*l protože mezi druhou a třetí dávkou má být opravdu minimálně půl roku. Nechápu kam jako chvátal, ty doporučení nejsou pro srandu králíkům 🤦‍♀️

tahejhula
22. kvě 2022

@andrea93133 no za dítě má zodpovědnost především rodič, takže mu to ani nerozporovali nebo jak?

bara88
22. kvě 2022

Nic se jí nestalo až na to že přestala mluvit?a ti si děláš prdel?

klokanka31
22. kvě 2022

Naše měla rozestup 8 měsíců. A že ti "jen" přestala mluvit? To asi není úplně normální ne? Každopádně měli jste to s doktorem konzultovat než jí to píchnul.

alla007
22. kvě 2022

Jak přestala mluvit? Je jí cca rok. Jakože nereaguje? Tak jasně, to je v pohodě 🙈! Za mě je to nějaká provokace...

tahejhula
22. kvě 2022

@alla007 chybí ti vstupní data, nemáme informaci, kdy se očkovat začalo.

autor
22. kvě 2022

Jsou jí dva, očkovaná byla naposledy v roce. To, že se mělo očkovat až po šesti měsících jsem teda fakt v tu dobu netušila, to až ted jsme na tuhle informaci narazila. A jo, přestala mi mluvit po očkování, a to jsem s doktorem už konzultovala a ne jednim a ani jeden si nemyslí, že by to z toho očkování bylo. Jinak první očkování bylo v jejích 4,5 měsíci, druhé v 7mi měs a třetí ve 12,5 měsíci.

tahejhula
22. kvě 2022

Druhé v sedmi měsících a třetí ve dvanácti a půl je pět a půl měsíce.

autor
22. kvě 2022

Pardon, zblbla jsem to! ta druhá vakcinace proběhla v osmém měsíci.

tahejhula
22. kvě 2022

Tak či tak se dříve vakcinovalo ve schéma 3+1. Teoreticky dítěti chybí ono +1, protože se nedodržel daný interval. Tak se ptej třeba některého očkovacího centra, zda to představuje problém.

autor
22. kvě 2022

@tahejhula zeptám se určitě. děkuju

pampeliska1313
Autor odpověď smazal
Zobraz
marge_s
22. kvě 2022

@pampeliska1313 ctes spatne, nic takoveho tam neni

pampeliska1313
22. kvě 2022

@marge_s tak to pardon, ale u nějaký vakcíny to bylo. Nejsem odpůrce očkování a nerada bych plašila zbytečně, proto komentář smažu.🙂

marge_s
22. kvě 2022

@pampeliska1313 👍 asi rozumne rozhodnuti. 🙂 (ale teda klobouk dolu, prave antivax by presli do utoku 🙂 )

andrea93133
22. kvě 2022

@tahejhula samozrejmě, ale tak se musel lékař snad nejdřív podívat do karty nebo očkovacího průkazu ne? Já jsem na tohle třeba vážně guma a co si nenapíšu (datum) to prostě nevím, i kdyby to bylo před 14 dny natož že to bylo před 4, 5 nebo 6 měsíci 🤷‍♀️

jjasmina
22. kvě 2022

My měli rozestup 6 mes