Očkování proti neštovicím. Dal někdo batole?

5. črc 2024

Ahoj, je tu někdo, kdo dal batole očkovat proti nestovicim? Synovi budou tři, po prázdninách jde do školky. Je nedonoseny a má febrilni křeče. Zvažuji očkování, bojím se, aby pro něj nebyly nestovice velká zátěž.

evab112
5. črc 2024

Dobrý den. Teď jsem nechávala očkovat syna, 2 roky. Reakci měl 8-11.den po očkování - horečku. V případě febrilnich křečí bych se poradila především s pediatrem a popřípadě očkovácim centrem.

autor
5. črc 2024

@evab112 Díky. Právě kvůli těm febrilkam o očkování uvažuji. Za pár týdnů jdeme na tříletou prohlídku, tak to chci s doktorkou probrat. Zatím sbírám zkušenosti jiných maminek🙂

evab112
5. črc 2024

Take jsem nechávala očkovat kvůli jiným zdravotním potížím. Očkování je prý dobře snášeno. Horečky se mi podařilo vždy srazit pomocí nurofenu, ještě si syn stěžoval na bolest hlavy.
Jsem pro očkování, poskytuje ochranu i proti pasovemu oparu v dospělosti. V zahraničí se ockuje už velmi dlouho.

la_lilloise
6. črc 2024

Nechavala jsem starší dceru, bez reakce a zatím funguje perfektne. Mladší jsem bohužel nestihla, chytila je už v 1,5 roce nevíme kde. Mela hrozny prubeh, hrozila i hospitalizace, starší celou dobu doma s nami a nechytila nic. Doteď je mi lito, ze jsme tu mladší naockovat nestihli.

mia_von_prag
6. črc 2024

Nechala jsem očkovat dvě děti. Jedno dítě bez reakce, druhé mělo asi 5 malých červených vyrážek, zmizely do 24 hodin. Žádné teploty, nic.

ivkasolavova
7. črc 2024

Nemám ani jedno dítě naočkované na to , a to je zrovna věc kterou bych nechala děti prodělat

autor
7. črc 2024
autor
7. črc 2024

@ivkasolavova A máš dítě s febrilnimi krecemi?

console
7. črc 2024

Nechala jsem a nastesti bylo bez reakce

vladienka
8. črc 2024

Obe holky mam ockovane, v 3 a 6 rokoch, obe bez reakcie