Jakou reakci měla vaše miminka na očkování?

nikolahezinova1993
21. kvě 2017

Dobrý den. Jakou reakci měla vaše miminka na očkování? Proběhla nějaká změna chování?

kristynatita
21. kvě 2017

dulezite je podotknout: jake ockovani? v jakem veku? podavalo se soucasne vice vakcin? bylo dite zdrave (nebo se vakcina napr.podavala pri zvysrne teplote z rustu zubu)? apod.
otazku ci odpoved je treba podrobne popsat.

nikolahezinova1993
autor
21. kvě 2017

@kristynatita žiji v Anglii.. Takže to tu bude trochu jine než v CR.. Je to prvni oockovani.. Příště bude další davka.. Ockovali ji v patek odpoledne.. Byla i kontrolovana lékařkou, ktera řekla, ze je zdrava, protože mne přišlo, v noci trošku chrochtala..druhy den rano mela zvýšenou teplotu.. Večer už žádnou do ted.... Ale ma malicko rymu jen malicko.. Vpichy ma lehce zacervenale..mlicko pije.. V noci spinka.. Včera pres den moc nenaspala byla protivna.. Ted spinka i ores den, ale když nespi tak se vzteka.. Vůbec se nesmeje jako předtím a neni vesela jako před tim.. Zktatka je jina..

kristynatita
21. kvě 2017

@nikolahezinova1993 Cim dcerku ockovali? Jak je stara?

nikolahezinova1993
autor
21. kvě 2017

Ono se to jmenuje imunitasion.. Možná v cr něco jako hexa? Jsou ji 2 měsíce a 11 dni

kristynatita
21. kvě 2017

@nikolahezinova1993 Koukala jste fo pribalaku? Myslim, ze vedlejsi projevy budou podobne, coz co popisujete je casta vec :( Za par dni bude ok

alikoaliko
21. kvě 2017

Naše malá dostala v 9 týdnech první hexu a protivná začala být už den dopředu :D Předtím měla cca týden takové veselejší klidnější období a méně pláče 🙂 Tak jsem si říkala, že kdyby to přišlo až o den později, tak z toho taky určitě viním očkování, protože jsem si toho o změnách chování po očkování hodně četla.

kristynatita
21. kvě 2017

@alikoaliko to je pravda, ale doprovodnych vedlejsich proznaku je plny pribalovy letak, coz je oficialni informace, nic "jedna babka povidala", tedy změna chovani je klidne zpusobena ockem. Zvlast u MMR vakciny, kde jsou reakce nejvyraznejsi...

nikolahezinova1993
autor
21. kvě 2017

Tak doufam,, ze to brzy odezni 😐😐😊jsem byla zvykla na veselou holčičku. Tak mi to prijde takovy divny

nikolahezinova1993
autor
21. kvě 2017

@kristynatita tak pro změnu dnes jen spi.. A vůbec me nevnímá když už ty oči ootevre..

alikoaliko
21. kvě 2017

@kristynatita Jojo, tomu já věřím, že určitě i tím očkem se může nálada a chování změnit ;) akorát jak to rozeznat že...

kristynatita
21. kvě 2017

@nikolahezinova1993 tak ji sledujte, merte teplotu, polid by se nelepsila- pediatr

gnozka
21. kvě 2017

Nase mala ma vsechny hexy . První ve třech mes . Prevenar . Ockovani zvlast . Nikdy nemela zadnou reakci ani v chování ani co se tyče teplot .

kristynatita
21. kvě 2017

@gnozka a na mmr? nebo ji jeste nemela?

normalnimatka
21. kvě 2017

bejt tebou očkování odložim co nejdýl. očkováním to bejt nemusí, nebo může...i když, když je najednou ze dne na den dítě třeba děsně spavý, to není změna chování typu, že se teď míň směje, to je orpavdu nápadná změna, která podle mě neznačí jen, že je to vpořádku, protože se vytvářej protilátky...uvidíš, jak dlouho to bude trvat, ale když to odložíš, nic tím nezkazíš, čím víc kg, tím líp se organismus se vším vypořádá. když si dítě dorazíš druhou nebo další vakcínou, nikdy už čas zpátky nevezmeš.
já bych osobně nic nepíchala do mimina tak do roka. ideálně nikdy. ale o ten rok bych se fakt hodně prala,i kdyby mě systém semílal nevim jak.

nikolahezinova1993
autor
21. kvě 2017

Toto je prvni ockovani ..

westie
21. kvě 2017

@nikolahezinova1993 Nas maly mel prvni ockovani hexy ve trech mesicich. Je zo velmi pohodove a usmevave dite. Prvni davku zvladl vyborne jen vic spal, u druhe byl trochu podrazdeny a otraveny, ale za dva dny bylo vse v pohode, treti pro nej byla nejnarocnejsi, cely den nespal a byl protivny. Takze podobne chovani jako u tebe a po dvou dnech to bylo zase nase pohodove miminko🙂

gnozka
21. kvě 2017

@kristynatita jdeme ted v červnu ve 20. Mes . Tak uvidíme . Ale věřím ze to bude ok . Ani jedno ditko z mých kamarádek nemelo reakci . A kdyz bude neda se nic dělat . Mala ma srdeční vadu a mmr je nutná . Spalnicky by pro ni znamenaly katastrofální následky .

kristynatita
21. kvě 2017

@gnozka chapu, v mem okoli zase silne reakce na mmr :(
drzim palce, stejne se to "musí " podstoupit

ladyhacek
21. kvě 2017

syn měl teplotu trvala den dva? po druhé očkování (hexa+prevenar) tka byl jak nadopovaný apřes dne nespal vůbec oči jak tenisáky) ale jinak nějaké vleké změny jsem si nevšimla
co se týká obávaného MMR tak si to nepamatuji (a to je půl roku) tak že max jeden den obvyklá zvýšená teplota.
@gnozka MMR jsem očkovala v 18m a nebyla reakce nijak zvláštní max teplota 38,5 > nic co jsem si zapamatovala. kamrádky syn měl rozhozené spaní asi měsíc, ale jinak taé nic velkého
držím palce

odula
21. kvě 2017

Ockovani hexa, prevenar zvlášť. bez reakce až na druhou hexu - po očkování se objevil lehčí průjem. Jinak první dvě děcka co si pamatuju po hexe horečky, po MMR ůbec, ale ůbec nic ;)