Zpoždění MS. Čím to může být?

meduvka2020
8. bře 2021

Ahoj, je to 9.den, co mám zpoždění MS - z toho před 2 týdny mě začalo bolet v podbřišku a týden před mě začalo pobolívat dost intenzivně, že jsem si fakt myslela, že už to dostanu. Vždycky mě to bolí max 3 dny a pak se MS dostaví, teď nic. Měla jsem naposledy nechráněný styk 13.2. - v menstruačním kalendáři mi to vyšlo na den ovulace, podotýkám, že žádná nehoda se nestala, byla jsem s klukem, který se při sexu v životě neudělal. Dělala jsem si dnes po druhé návštěvě toalety tt a zdá se mi, že negativní (přiložím obrázek), ale je mi to všechno divné, MS mívám pravidelnou, žádný stres nebo jiné obtíže nemám. Jinak k doktorce jsem už objednaná, ale všichni kolem mě stresují, tak budu ráda za další zkušenosti, informace. Protože než půjdu k doktorce, asi se zblázním. Ještě krom bolesti podbřišku mě bolela některý den dost hlava a cítila jsem si divně, prostě jsem na sobě cítila hormonální změnu, měla jsem nafouklé břicho, prsa a tvořilo se mi akné, takže jsem si myslela, že už to dostanu, ale pořád nic a do dnešního dne mě pobolívá podbřišek. Chvíli dost intenzivně, ale pak to zas přejde na pořád tak dokola.

jjasmina
8. bře 2021

Test by těhotenství už prokázal, negat test. Já měla ms přesnou na den a ani mě se nevyhlo to, že párkrát jsem musela na vyvolávací injekci nebo jsem to dostala 13. Den zpoždění třeba