Změny prsou během cyklu. Jaké máte zkušenosti?

makmak28
2. bře 2024

Ahoj všem, ráda bych znala vaše zkušenosti se změnami prsou během cyklu. Já kromě změn co se týkalo kojení nikdy žádné změny ani bolesti nezaznamenala... V posledním cyklu mě prsa brněla (podobně jako když se nalévala mlékem) přibližně v době ovulace. Vím že to může souviset jak s ovu tak s přicházející MS. Jenomže já mám to brnění ještě pořád a to už jsem 5DC... Co si o tom myslíte? Máte s tím nějaké zkušenosti?

kris_kubko
2. bře 2024

@makmak28 od ovulace obvykle začínají bolet a že bolí pekelně... Do konce menstruace. Jsou těžké, citlivé a fakt hodně bolavé. Takový změny v závislosti na cyklu přišly az po dětech.

hanzbl00
2. bře 2024

Mě bolí prsa od ovulace až do začátku menstuace. Mám je natekla,citliva,že ani podprsenku nesnesu. Ale nikdy sem to takhle neměla až snad poslední rok

makmak28
autor
2. bře 2024

@hanzbl00
@kris_kubko
tak to mě bolely jen dvakrát v životě a to když se mi ucpal mlékovod, jinak nikdy 🤔 a když jsem si googlila to "brnění" tak mi to pořád házelo jen diskuze nebo články o bolesti ale jak říkám, mě nic nebolí, jen tak dvakrát za den ten pocit jakoby se nalévaly, takové mravenčení...

makmak28
autor
4. bře 2024

No když si tady tak pročítám ty diskuze a koukám jak často se MS dostaví i v těhu tak si nejspíš koupím další test (pokud to brnění nepřestane) 🤔😁 Poslední MS se totiž dostavila dřív než obvykle, kdyby byla pravidelná jako všechny tak bych to měla dostat až za 2 dny...