Zácpa po porodu

sumitra
14. zář 2018

Ahojte, zacala jste nektera trpet po porodu zacpou? Ja s tim nikdy problemy nemela, ani v tehotenstvi, a ted jsem dva mesice po porodu a tak jednou az dvakrat tydne mam desnou zacpu :( Ostatni dny jde vse bez problemu, ale pak se mi stane tohle :( Muze to souviset s prodelanym porodem? Popr. co doporucuje na zacpu?

monaluza
14. zář 2018

Lnene seminko, davala jsem si ho rano do caje (asi dve lzice) vzdy pred porodem a nejakou chvili po nem.

sarrita
14. zář 2018

Měla jsem po porodu (sice císařem) ten samý problém. Pomohly mi glycerinové čípky. Jsou volně prodejné v lékárně. A opravdu hodně pít. 😉

andza
14. zář 2018

@sumitra ano, měla jsem s tím velký problém. A myslím si zpětně že to hodně souviselo s jídelníčkem, který byl kvůli kojení dietní. Dnes už bych se vyprdla na jídlo a jedla normálně. Čípky ani projímadla neřeší příčinu.

kacka_straka
14. zář 2018

Ahoj, to se pry po porodu stava... I mne se to stalo, s jidelnickem to u me nemelo co delat. Namacela jsem si kazdy den psyllium a pila svestkovou stavu z DM, obcas Laktulozu. Preslo to samo...

jitka0a
14. zář 2018

@sumitra Ano, já jsem jedla švestky a ty mi pomáhaly na zácpu a taky jsem hodně pila, s tím jsem měla problém.

wafina
4. říj 2018

@sumitra merunkovy kompot! Babiccina rada...

zuzan88
7. říj 2018

I já mám stejný problém😕

zelenaesmolda
7. říj 2018

@sumitra ja jsem zacpu sice nemela ale nehorazne tvrdou stolici,jit na velkou bylo horsi nez porod.pila jsem v te dobe vesmes balenou vodu,pomohlo mi stridat to s kohoutkovou a jinymi napoji