Vyříznutí polypu. Jak dlouho to bolí?

26. zář 2024

Dobrý den, delala se mi po porodu na konecniku prasklinka, na ktere se mi po srustu udelal polyp, takže mě ceka odstranění vyriznutim a pak sítí. Nevíte jak dlouho to bolí? Jaké je omezení? Mate nekdo zkusenost?Mám tam jít ve středu a v sobotu máme jet na výlet. Nic náročného, jen chůze celý den

vladenkamaminka
26. zář 2024

Mela jsem polyp u konečníku, který lezl občas ven.. na kolonoskopii mě přispali, vzali jen do smyčky a uštípli, žádné šití nebylo, tím, že jsem si musela vyčistit střeva den dopředu, jsem nesla na wc ještě asi tři dny, ale ani jsem o tom nevěděla… každopádně jsem měla stopkatý polyp. Vevnitř mi ještě našli přisedlý polyp a tam to také uštípl, to jsem ještě nebyla přispaná a dal mi tam takové tři svorky, přirovnala bych to k sešívačce v práci, vstřebaly se pak samy. Nevim, jaky druh polypu mas, ale hojí se opravdu hodně rychle. Ja na zákroku byla v týdnu, druhý den jsem byla v práci a za dva dny jsme měli taky výlet a naprosto jsem o zákroku nevěděla

autor
26. zář 2024

@vladenkamaminka tak snad to bude taky tak rychle, dekuji

rosalindamelinda
Včera v 09:26

No a když je to u konečníku, není to spíše hemoroid??? Nikdy jsem neslyšela o tom, že by na konečníku byl polyp? Polypy jsou třeba v děloze apod. Já jsem měla malý hemoroid a natírala jsem mastičkou, pak zmizel.

autor
Včera v 09:40

@rosalindamelinda taky jsem myslela že to je hemoroid ale dr mi řekl že jsem měla prasklinku a jak to srostlo udělal se tam

vladenkamaminka
Včera ve 22:51

@rosalindamelinda výše jsem psala, že jsem ho tam měla… a lezl ven a zpět… polyp může byt i v nose, proste všude, kde jsou měkké tkáně… třeba Google pomůže