Vynechání MS. Máte podobnou zkušenost?

satankovalenka
28. čer 2022

Dobrý den, chtěla bych se zeptat jestli se něco podobného někomu stalo :

Asi týden po vynechání MS jsem si udělala test a byl pozitivní 👏 (po 2 potratech úspěch). Teď bych podle výpočtů měla být 9tt. Dnes jsem byla na kontrole u Dr. Na UTZ nic neviděla, vnitřně také ne.Poslala mě na krev a já napjatě čekala. Výsledek 0 HCG😒 a vše v normě (bílé krvinky,..)
Jak prý přijdu příště, vyvolá mi MS. To se mi úplně nechce... Máte někdo zkušenosti?
Děkuji

sorboni30
28. čer 2022

@satankovalenka krev je vysledkem.. pokud stale nebudes mit menses, nechala bych si to hcg udelat jeste jednou..Muze rust pomalu..
Pokud bude opet O, nech lekarku at řeší menses..
Jinak na ultrazvuju nebylo nic videt ani u me. Nekteri dr maji ty ultrazvuky slabsi nez v centrech asistovanych repro.
Taky jsem sla na hcg a tam az teprve bylo videt..
Dnes mam doma krasnou zdravou holcicku.
Pokud se snazis, neboj, prijde to..udelej si ocistu tela a příprav telo na miminko. Ono si samo zvolí kdy prijde a e správný cas, určitě to bude brzy 😘

lencaa11
28. čer 2022

@satankovalenka můžete bejt úplná na začátku kdyby jste byla 9tt už by bylo vydet něco a krev by měla hodnotu a nebo se jedná o biochemické udělala bych digitální test

jjasmina
28. čer 2022

@satankovalenka zašla bych ještě na krev, klidně jako samoplatce at máš jistotu. Jinak v 9tt by bylo hcg poměrně vysoké už