Svědění, pálení po močení. Co to může být?

Včera ve 04:18

Dobrý den, včera mě to dole svědilo .Dnes už po čůrání mě to štípe nebo pálí .Když jsem si dovnitř chytla tak jsem byla hodná mokrá ve vnitr .Vzala jsem si radši vložku kdybych měla výtok ale bojím se jít čůrat aby mi to pak zas nestipalo .Co to může být? Můžu si koupit něco sama v lékárně ,na zavádění když mám tělísko? Děkuji moc 🙂

1pomnenka
Včera ve 04:25

To my nevíme, co ti je. Třeba nic a třeba zánět močáku nebo začínající mykoza. Zajdi si k lékaři. Tyto dotazy jsou tu každý měsíc, tak si dohledej odpovědi.

autor
Včera ve 04:27

@1pomnenka k lékaři ,bych šla ráda ale vždy když jsem měla nějaký problém se mě ptal zda jsem si koupila něco prvně v lékárně .Tak nerada bych dostala zdrba zas

alice180
Včera v 05:56

No tak, ale předpokládám, že tě ošetřil potom. Nebo ne ? Tak řekni, že jo žes zkoušela nevím rosalgin a nezabral.

marketa1218
Včera v 06:39

To je divný doktor, samozřejmě, že nelezu k doktorovi s každým prdem, ale kdyby mi tohle řekl, asi by ztratil moji důvěru teda.

Zeptej se v lékárně, třeba poradí. Tipuji buď mykozu nebo zánět močáku.

drtatko4
Včera v 07:46

A co takhle navštívit gynekologa? Může to být "jenom" přechlazení zespod. Skus urologický čaj a Urinal.

simkrk
Včera v 08:03

Došla bych s močí k doktorovi!! A ani bych nic neříkala že jsem si zkoušela kupovat v lékárně když nevim jestli to je mocak nebo mykoza😊

hennrietta
Včera v 09:18

Zánět, kvasinky a nebo nějaký jiný problém. Určitě k lékaři na cílenou léčbu. Tvůj stav může být klidně na antibiotika nebo mast na předpis.
Pokud si nejsi jistá, doporučuji návštěvu gynekologa a ne obvodního.

Lékaři se kolikrát ptají, jestli lidé něco na léčbu zkusili, aby měl přehled. Nějak se mi nechce věřit, že by tě zdrbal.🤔 Ale mužů se mýlit...
Kdyby to byla druhá možnost, tak bych mu řekla, že nemíním utrácet peníze za léky, u kterých abi nevíš, jestli zaberou a jsou ba daný problém.🤷‍♀️

levandule_k
Včera v 11:24

Já jsem měla nějaký vaginální problém a šla jsem s tím na gyndu a dr. se mě také ptal, jestli jsem si na to dala něco sama, tak jsem mu řekla, že ne, že nevím, co to je a nechtěla jsem experimentovat. Je normální, že se ptát, jestli jsi zkoušela samoléčbu, protože ti např. nebude dávat canesten, když ti nezabírá.

Jinak pokud se ti rozjíždí zánět močáku, tak tam se doporučuje hodně pít.

Běž s tím k dr. a jestli ti nesedí tvoje dr., tak ji vyměň. Někdo se ptá takovým způsobem, že si připadáš jak největší idiot, někdo se ptá stejnými slovy, ale vyznívá to úplně na pohodu.