Strach z laparoskopie - mimoděložní těhu. Co mě čeká?

agony28
8. bře 2021

Holky která jste si prošla mimoděložním mohli by jste mi napsat co mě čeká?už se to se mnou táhne pomalu 3 týdny napřed slabý pozitivní test pak přišla menstruace myslela jsem si že to bylo biochemické ale po ms na testu dálnice u Dr na ultrazvuku nic tak mě poslala do nemocnice tam sem byla 4 dny HCg rostlo v normě ale na utz nic řekli že je ještě brzo a poslali mě domů HCG kontrolováno po 48h ale začlo se zvedat hrozně pomalu poslední ultrazvuk dneska nikde nic ani nic nebolí když Dr kontroluje vejcovody ale zítra mám jít pro papíry k Dr a ve čtvrtek zákrok 🥺 hrozně se toho bojím

klokanka31
8. bře 2021

@agony28 Ahoj to mě moc mrzí že máš takové problémy 🙁 mně mimoděložní zjistila doktorka na kontrole, nějak na konci 7.tt. A ani mě nepustila domů, fofrem do nemocnice. Druhý den mi akutně dělali laparku. Není to nic hroznýho, jen pak bolí dost břicho, a člověk je jeden den na Jipce. Druhý den mě hodili na pokoj, a další den jsem šla domů.

agony28
autor
8. bře 2021

@klokanka31 no jsem smolař začalo to v létě kdy nám umřelo miminko v 15tt a teď tohle 🥺🥺 jen ale oni miminko nikde právě nevidí ani zdurelej vejcovod právě 🙄

klokanka31
8. bře 2021

@agony28 To je divný 🤔 ale asi někde bude schované 😟 to je mi líto že vám umřelo 😟 a nějaké dítě doma už máš?

pe_tu_ss_ka
8. bře 2021

@agony28 měla jsem také mimoděložní ve vejcovodu, hcg rostlo pomalu, a kontrolovali mě 14 dní, stále nikde nebylo nic vidět, po 14 dnech jsem šla na laparoskopii a tam se potvrdilo ve vejcovodu. Jinak jsem měla hodně silnou a bolestivou menstruaci, pak pozitivní test, který nesílil par dni bolela i prsa, ale i ta pak přestala a pak podezření na mimoděložní, protože dělohu jsem měla čistou. Jinak mě také nic nebolelo, a po 14 dnech se to konečně rozlousklo.. břicho bolelo, byla jsem týden doma a pak mohla normálně fungovat práce a tak.. do půl roku se pak zadařilo. Držím palce, ať je to brzy za Vámi.

agony28
autor
8. bře 2021

@pe_tu_ss_ka po týdnu už jste šla normálně do práce?tak to je fajn
@klokanka31 jojo 2 ale stejně to moc bolí

klokanka31
8. bře 2021

@agony28 A jinak mě u mimoděložního taky nic nebolelo,na testu dálnice, jen jsem špinila 🙁

agony28
autor
8. bře 2021

@klokanka31 já ani to právě jen mi přijde že mě furt poboliva levé tříslo 🤔

pe_tu_ss_ka
8. bře 2021

@agony28 ano, pracovala jsem jako chůva a lektorka. Tak jsem pomalu naskočila zase do práce. Ale týden jsem poctivě ležela a nechala se obskakovat.

klokanka31
8. bře 2021

@agony28 Tomu rozumím 😟 u mě to bylo první těhotenství, a ještě po 12 letech snažení. Ale i když mi vzali vejcovod, tak jsem otěhotněla ještě dvakrát, třetí pokus naštěstí vyšel a mám zdravou dceru.

agony28
autor
8. bře 2021

@pe_tu_ss_ka já právě pracuju jako pokladní a i vybaluju zboží tak to asi raději déle že?
@klokanka31 to je moc dobře ❤️ já už to vzdávám

klokanka31
8. bře 2021

@agony28 Třeba ještě změníš názor... I když já taky další už radši nechci. Kdybych přišla o další, už bych to nedala.

pe_tu_ss_ka
8. bře 2021

@agony28 asi záleží, co doporučí doktor..

agony28
autor
8. bře 2021

@pe_tu_ss_ka jasné no stejně bůh ví kdy pustí děti do školy a mám prvnacku takže bych s ní budu muset bejt doma
@klokanka31 nene uz raději fakt ne

agony28
autor
11. bře 2021

Ahoj holky tak to mám za sebou miminko bylo nakonec v levém vejcovodu 🥺🥺

pe_tu_ss_ka
11. bře 2021

@agony28 drž se, já z toho byla hotová skoro půl roku.. Ale hlavně, že na to přišli. ❤

agony28
autor
12. bře 2021

jak dlouho vás to bolelo? Bolí mě šíleně ta rána u pupíku

pe_tu_ss_ka
12. bře 2021

@agony28 pár dní, po tom týdnu jsem mohla už skoro normálně fungovat.

ludmilka90
12. bře 2021

@agony28 já jsem asi měsíc po operaci, ale já to měla za 5 minut 12. Chvilku to bude bolet a pak bude dobře. Teď hlavně odpočívej

klokanka31
12. bře 2021

@agony28 To mě moc mrzí 😟 mě břicho bolelo asi 3 dny.

lenka27
Autor odpověď smazal
Zobraz