Špinění po šestinedělí i MS

petulkanono
21. kvě 2018

Ahoj holky, chtela jsem se zeptat, jestli nektera po porodu nezazivala to same co ted ja. Jsem 9 tydnu po porodu, Ms uz mam za sebou, skoncila mi minuly tyden, ale dneska jsem si vsimla zaspineni, je to normalni? Na kontrole jsem byla minuly tyden a v deloze nic neni, vse v poradku. Mela jste to nektera taky takhle, ze jste nekdy jeste zaspinily? Jeste dodam, ze nekojim. Dekuji za odpovedi 🙂

priefi
21. kvě 2018

@petulkanono mi obcas jeste praskla jizva z nastrihu a poraneni cipku, sice jen trochu, ale pak vzdy zaspineni.

bartche
21. kvě 2018

Já po 6ti nedělí stále špinění, na ultrazvuku se ukázalo pidimidi-něco. Nakonec byla revize dělohy. Po obou porodech jsem šla na revizi - mám zakloněnou dělohu a těžko jsem se "čistila"...

eithelwing
21. kvě 2018

MS jsem měla přesně na konci šestinedělí. Nebyla silná, ale i po ní jsem občas tu a tam špinila, i když velmi slabě. I první ovulace byla taková zvláštní. Druhá MS pak byla totální masakr, velmi silná, hrozné bolesti. Řekla bych, že poslední tři měsíce (nyní rok od porodu) se to vyrovnalo a je všechno jako dřív.