Slabá MS. Měl to tak někdo po progesteronu? Nebo je to cystou?

misicka03
5. bře 2021

Vím, že je to tu často a taky nevíte vše 🙂, ale co třeba má nějaká z vás zkušenost 🙂. Byla jsem po stimulaci clostiku a ovitrlle a pak do toho ještě progesteron na udržení. A taky tam byla cysta 30mm, která prý ničemu nebrání. Jenže po dobrání progesteronu mi přišla na o 2 dny dřív a byla hodně slabá nebylo to jen špinění, ale i krev jenže stačila jen intimka. Bolesti skoro žádné a trvalo to 2dny a 3 den už jen špinění na papíře. Dělala jsme si test po dobrání progesteronu a byl tam duch, který šel vidět až po úplném zaschnutí takže jsem to brala spíš jako negativní. Otázka zní měl tohle někdo po tom progesteronu? A nebo za to může ta cysta? Cysty mám pořád a tohle se mi nikdy nestalo vždy byla ms silná a bolestivá. Děkuji

kvetuska145
5. bře 2021

A kdy sis dělala ten test? Jestli by nebylo dobré udělat ještě jeden třeba za dva dny 🙂 A jinak s tou cystou neporadím :/ Stím moc zkušenosti nemám.. ☹

misicka03
autor
5. bře 2021

@kvetuska145 dělala jsem ho před 5 dny a pak jsem to zkusila ještě tak přišla ta slabá MS a ten byl úplně rozpytej takže se nedalo posoudit. Zkusím ještě zítra, ale nemyslím si, že by to bylo těhu 🙂

kvetuska145
5. bře 2021

@misicka03 ja bych zkusila jeste ten test a uvidite. Ja nekdy taky mela slabou ms kdyz jsem brala duphaston😊

misicka03
autor
5. bře 2021

@kvetuska145 budu asi muset vydržet do kontroly co to znamená za mě buď to je těmi prášky nebo ta cysta 🙂

kvetuska145
5. bře 2021

Někdy prostě ta hormonální změna uděla hodně no :/ Tak držím palce at je vše ok, a dej vedet jak si dopadla 🙂

misicka03
autor
5. bře 2021

@kvetuska145 dobře, děkuji 🙂

misicka03
autor
6. bře 2021

@kvetuska145 to si asi namlouvám

kvetuska145
6. bře 2021

@misicka03 Já tam bohužel nic nevidím :( nejsem dobrá v lovení duchů :/ Jako necjaky stín tam sice je, ale jestlije to ryska nevím :/ kdys dělala předtím test? 🙂