Silná bolest v podbřišku, máte zkušenost?

petruska234
17. bře 2015

Ahoj holky, dnes jsem měla docela silné křeče v podbřišku na levé i pravé straně a bolest mi sjížděla až dole! Trvalo to cca dvě hodiny a pak to přestalo. Nemohla jsem pomalu ani chodit, narovnat se..nemáte s tím někdo zkušenost? Nikdy se mi to nestalo..:(

tortojs
17. bře 2015

Může to být nějaký zánět, bouřlivá ovulace, zablokované nervy. Možností je hodně. Předcházelo jim něco, nebo měla jsi i jiné potíže než jen bolest?

elennka
17. bře 2015

@petruska234 může to být zánět- jak gynekologický, zánět močáku, ledvinové kamínky nebo písek, může to být cysta, bouřlivá ovulace, zablokovaný nějaký nerv.. nejlépe navštívit lékaře, pokud by se bolest opakovala..

milca111
20. bře 2015

@petruska234 nikdy jsem to nemivala a ted jsem to mela taky,ale už delší dobu s tím bojuji a nevím co to je. U dr jsem byla několikrát a nic mi nenašel,ale minuly měsíc to bylo každý den tak jsem znovu šla k dr a našel prasklou cystu.Myslela jsem,ze bude klid a chvilku už i byl,ale ted zase se to objevuje, tak už vážně nevím

elennka
20. bře 2015

ještě to může být zánět adnex (jako vaječníků a vejcovodů) nebo podrážděné děložní vazy..