Půlka vaječníku, otěhotněly jste?

mellisek
5. zář 2016

Dobrý den,

toto není dotaz k mé osobě nýbrž k mé známé, která by se chtěla s partnerem pokusit o dítko. Jelikož nezná modrýkoník byť jsem jí informovala že by tu našla dostupné informace má teď plno jiných starostí a já bych jí chtěla udělat radost aspoň v podobě informací. Doufám že budou pozitivní...

Chápu že, každá žena je jiná a i průběh. Ale chtěla bych se optat zda-li některá otěhotněla i s touto diagnózou. K faktu že jednám potajmu tak nebudu sdělovat jména, ale pověděla mi že v minulosti prodělala hodně problémů ohledně cyst atd. Kdy dvakrát potratila před 21.lety se jí narodila dcera a po té v průběhu let zas potratila dvakrát. Co jsem poslouchala měla i nádor. A ve finále jí zbyla jenom půkla vaječníku.

Má partnera s kterým se nedávno vzali jsou spolu již přes 10.let a byť je ona starší (40let) oproti partnerovi , který je (30let) starý jsou neuvěřitelně krásný pár. Bohužel má za sebou teď i operaci ploténky takže ví že nějaký čas bude muset počkat.

Chtějí to jako první zkusit přirozenou cestou a já jsem se chtěla optat zadařilo se někomu z Vás? Popřípadně jsou nějaké přírodní produkty co by jim mohli napomoc k přirozenému oplodnění?

Nadále pokud by šlo o umělé, které chtějí zkusi po nějaké době kdyby se nedařilo jako poslední možnost, kam by jste doporučili a proč 🙂

Děkuji moc a předem prosím o žádné jako neměla by jsi jednat za jejími zády apod. nestojím informovala jsem že se časem poptám jen jsem neřekla kdy. A myslím si že jakkoukoliv zprávu ocení...

Má úžasného chlapa a chtěla by mu splnit sen aby měl svoje dítko a já je naprosto podporuji a radši se zeptám anonymně než se ptát po známých 🙂

Děkuji moc NIKA