Problémy s močením 7 měsíců po císaři. Máte zkušenost? Co pomohlo?

6. zář 2022

Ahoj. Jdu pro radu a vůbec mi to není příjemné, proto anonym. Jsem po císaři. Půl roku mi trvalo, než se moje tělo vrátilo do normálu se vším všudy, ale už asi měsíc mě trápí močení. Jednou v noci mě tak hrozně pálilo tam dole, že jsem ve snu zoufale hledala záchod, vzbudilo mě to, taktak jsem doběhla na záchod a pak tam hodinu seděla se slzami v očích. Jasný zanět. Tak jsem si nakoupila brusinky a čaje s ohledem na kojení. Jenomže už je to měsíc a pokaždé, když se mi chce na malou, tak doslova musím běžet, protože bych se pohrčela a na záchodě to stále nepříjemně pálí. Brusinky mi vždycky zabraly do 3 dnů, takže mám strach, jestli to nesouvisí nějak se změnami tam dole po těhotenství. K dr. jsem zatím nešla, nechci atb. Kojení jsem si tvrdě vybojovala, a rozhodně nehodlám experimentovat. Zajímá mě, jestli se s tím někdo setkal, popř. co pomohlo a jestli je to stále zánět, tak jestli máte zkušenosti s něčím, co se může i při kojení. Děkuji K.

elfka21
6. zář 2022

Být tebou tak jdu k doktorovi, aby se Ti zánět (pokud to je) nedostal do ledvin.

drep
6. zář 2022

Obvyklá ATB na infekci močových cest (Furolin) se mohou i v těhotenství i při kojení

zmrzlinka
6. zář 2022

Nechápu co chceš za radu?Máš zánět močových cest a to se léčí ATB.Jestli se to rozjede,tak můžeš mít i zanet ledvin a ten se léčí pak v nemocnici....