Potratová pilulka, máte zkušenost?

annnyy77
26. srp 2017

Dobry den,chtěla bych se zeptat zda tady ma někdo zkušenost s potratovou pilulkou ? Ve čtvrtek jsem měla už poslední pilulku dnes je už sobota a me stále boli v podbrislu :(

slayc
26. srp 2017

Ahoj, zkusenost s timhle nemam, ale nediv se. Je to hodne hormonu, rozhazi to cele telo. Jinak, tady je info z jedne stranky o potratovych pilulkach: „Hormon obsažený v pilulce je antiprogesteron, tedy hormon působící proti podpoře růstu děložní sliznice v graviditě a růstu gravidity samotné. První dávka pilulky embryo usmrtí, druhá dávka vypudí mrtvý zárodek z těla, což je spojeno s následným silnějším krvácením a bolestí v podbřišku, které může trvat dvět, ale i třicet dní,“ podotýká gynekoložka.

pataja
26. srp 2017

Já po ní dost zvracela 😉

annnyy77
autor
26. srp 2017

@slayc Ano,tohle všechno vím jen me děsí ty bolesti ,ale děkuji 🙂

annnyy77
autor
26. srp 2017

@pataja já taky ,ale jen ten první den a jak dlouho jste měla bolesti ?

pataja
26. srp 2017

@annnyy77 myslím tak dva dny, už je to hrozně dlouho. A

stastnablcha
30. srp 2017

co mas na pribalovom letaku? tam budes mat vsetky priznaky. okrem toho, predpokladam ze ju mas na predpis a tak zbehni k doktorovi co ti ju predpisal.. alebo aspon do lekarne. ja sa bezne chodim pytat na vela veci do dr. maxa, tam mi povedia vzdy.

snehurka200
19. zář 2017

V pribalovem letaku neni vsechno... ja byla na posledni 12 srpna a bolesti mam obcas do dneska a porad take trochu spinim nebo krvacim... mudr pri posledni kontrole rikal, ze to muze trvat kolem 6 tydnu. 🙂 tak neplas, telo se musi srovnat