Partner má problém s erekcí, setkaly jste se s tím?

emma244
10. srp 2014

Ahoj holky,
nejdřív jsem z toho byla hodně špatná, protože jsem takový problém s žádným chlapem neměla.. S budoucím manželem máme krásný vztah - a to i sexuálně.. Jen vždy když má dojít k jeho vyvrcholení dovnitř mě, tak to prostě nejde.. Už jsem to přestala nějak řešit abych ho nedeptala - je z toho opravdu špatnej a bojí se, že ho přestanu mít ráda - což je vážně blbost, protože je to nejlepší chlap jakého jsem kdy poznala..

Nesetkala jste se s tím nějaká nebo nemáte podobný problém?
Když to napíšu laicky - tak rukou i pusou to jde úplně v pohodě.. Jsem smířená s tím, že pokud se tenhle ,,problém´´ nevyřeší, poradím se s gynekologem a šli bychom na IUI..

Pořád si říkám - hlavně, že se máme rádi a těšíme se na miminko 🙂

xpila
10. srp 2014

@emma244 Když to čtu, tak me napadá bohužel jedine - buďto není připraveny mít dítě a nebo ho nechce vubec...

hancazivocich
10. srp 2014

@emma244 - a s kondomem to jde?

gepe
10. srp 2014

Neulitlo mu to nekdy v minulosti a s tim blby zazitek - napr. chovani partnerky ci tak nejak? Nebo se boji, ze Ti sperma ublizi? Anebo jeste ty deti nechce a je tak zablokovany. To vi asi jen on sam, cim to...

hancazivocich
10. srp 2014

@emma244 - nebo byl dlouho sám a je zvyklej.....zakončovat tak, jak mu to doděláváš... orál, ruka....

bielamacka
10. srp 2014

A chce on to dítě vůbec? Nebo ho chceš jen ty a on jenom souhlasil? Pokud je to takhle, tak by to stejně asi nedopadlo dobře, třeba by vás pak opustil oba, tebe i mimino.... tohle bys s ním měla podrobněji probrat....

emma244
autor
10. srp 2014

@xpila Dítě chce, to vím jistě, mluví o něm víc než já a vážně ho to trápí - v tom to není..
@gepe Je to možný.. on kolikrát se s těma bývalýma partnerkama kolikrát ani nemohl pořádně milovat, protože je to bolelo..

Hodně se o tom bavíme a máme jasno v tom co chceme.. Snažíme se nad tím nijak nepřemýšlet s tou možností, že kdyby to nešlo, zkusili bychom inseminaci..

emma244
autor
10. srp 2014

@bielamacka Hledám někoho kdo s tím má zkušenost nebo o tom taky slyšel.. né ženský který tady do mě povalej, že to dítě nechce.. popsala jsem problém a chtěla bych spíš podporu 🙂 Přece jen svýho muže taky znám a oba jsme rodinný tipy.. on je spíš takovej, že by ho chtěl hned a i se mu o tom zdá.. Takže naposledy - věta že nechce dítě je úplně mimo mísu..

gepe
10. srp 2014

@emma244 achaaa uz chapu 🙂 kdysi jsem mela pritele, ktery byl "na tom" obdobne, pokud spravne chapu. 😅 a zkousela jsi mu vysvetlit, ze Tobe rozmer atd nevadi a neboli?

leeena_4
10. srp 2014

@emma244 a zkoušel už navšívit sexuologa? Protože pokud budete chtít podstoupit IUI, tak tam možná stejně budete odkázáni. A mohl by pomoct přijít na to, čím to je a začít to nějak řešit.

achjonetusim
10. srp 2014

Moc tomu nerozumim, v nazvu je problem s erekci, pak zminujes problem s ejakulaci a nasledne velikost penisu. Takze s cim ma(te) problem?

blauen
11. srp 2014

My s manželem měli podobný nebo sem tam máme podobný problém a musím říct, že je to jenom a jenom v hlavě, čím víc se na to soustředí tím větší má strach, aby nezklamal. Byl i na vyšetření a vše je v pořádku. Snad jen třeba zkusit čaj z Kotvičníku na povzbuzení nějakou bylinku, a nechat tomu volný čas a hlavně netlačit. Já udělala takovou blbost, že jsem zatlačila na manžela a byl z toho tři měsíce ještě horší....

ajny123
11. srp 2014

@emma244 Ještě mě napadlo, že by ten problém mohl být psychologický trochu jinak, než bylo zmíněno. Třeba to dítě hrozně chce a musí na to myslet, až to nejde. Tady na koníkovi je spousta žen, co hrozně chtěly otěhotnět, ale nešlo to, dokud nevypustily a nezaměřily se na něco jiného (práce, koníčky...). Každopádně souhlasím, že to bude v hlavě. Chce to prostě neřešit, netlačit, nepoukazovat, nehledat chyby, nesmutnit, užívat si, jak to je. A věřím, že časem to půjde.

emma244
autor
11. srp 2014

@gepe Zkoušela.. Na chlapa je někdy až moc citlivej, takže o to je to někdy složitější.. Snažíme se tak nějak pozvolně a uvidíme jak to půjde dál. Včera jsme to opět řešili a řekla jsem mu, že když mu ,,to´´ nepůjde normálně, tak se nic neděje a budeme to řešit jinou cestou - hlavně, že to miminko bude a bude naše 🙂

@leeena_4 Sexuologa ještě nenavštěvoval ale počítá s tím, že ho to čeká a vůbec se tomu nebrání (jsem ráda, hodně chlapů by vyvádělo)..

Díky za komentáře 😉

gepe
11. srp 2014

@emma244 ono se vam zadari, at tak nebo tak 🙂 a libi se mi Tvuj chapavy pristup smerem k nemu, urcite se to casem spravi, kor kdyz ho netlacis. Drzim vam pesti jak ve vztahu, tak k miminku! 😉

evulina77
11. srp 2014

podle mě je to problém psychického rázu, má pocit, že musí vyvrcholit a když člověk musí, tak to většinou nejde. Možná moc tlačíte na pilu, stálo by za to na chvíli vypustit plození a třeba na pár měsíců mít zase sex jen pro ten sex bez povinného stříkání. Nebo omezit hovory o dětech a jak se na vaše moc těšíte. Taky může mít stresy v práci apod. Pokud se nebude lepšit, stálo by za to aby si zašel na urologiim nebo oba za sexuologem...

blauen
11. srp 2014

Můj manžel se také nikdy nebránil vyšetření na urologii - navštívit nějakého sexuologa, jeho problém je ten, že si myslí, že je jediný na světě s nějakou sex. poruchou....když se vrátil od urologa po vyšetření měl celkem úsměv na tváři - zdravý jako rybička a pan urolog řekl, že kdyby věděl kolik mužů v ordinaci s jeho problémem je...nejhorší je pocit ten a to už říká i můj manžel, že zrovna "teď" honem musí.....chlap když ví, že musí tak udělá v hlavě pravý opak..znervózní a všechno je pryč....tak doporučuji nebavit se ani o miminku, o plodných dnech, že teď je zrovna "ta pravá chvíle" ale užívat si sex, protože je chuť a ne že "MUSÍ" a uvidíš ono to půjde...my s tím, bojovali rok...... a psychika je velmi důležitá - stačí málo, nátlak v práci, doma a už se člověk veze....

obyvatelka
13. srp 2014

NO, kdyby mel tvuj muz problem s erekci, odkazala bych te na androloga. Ten muj ten problem mel, pri sexu fajn fajn a najednou mu zmeknul a neslo to. Anebo nezmeknul, ale proste se neudelal. Bylo to horsi a horsi, kazdy sex byl depresi pro nas oba. Androlog ho vysetril a nasadil mu prasky, diky kterym ho ma manzel "jako skala" :D a s vyvrcholenim nema problem.....tak mozna ten tvuj potrebuje vetsi stimulaci penisu, mozna je malo citlivy, ty prasky prohlubuji citlivost penisu a partner pak snaze vyvrcholi 😉

barthia
15. srp 2014

@obyvatelka jak se ty prášky jmenují?

obyvatelka
15. srp 2014

@barthia Modrasil

obyvatelka
15. srp 2014

@barthia bohužel jsou jenom na předpis

veronicka89
15. srp 2014

Zkusila bych hru ze se nesmi udelat 🙂 proste delejte si tak dobre jak jen to jde jen at se on neudela 🙂
Ptz ted uz je nejspi problem tak daleko ze oba pri kazdem sexu myslite na ten konec co se zase nepovede...Takze bych na par dnu, tydnu , mesicu, vypustila nutnost ejakulovat 🙂 jakoze se na to pri sexu vubec nezajimat🙂

hancazivocich
15. srp 2014

@emma244 - a zkoušela jsi nějakou hru? Prostě sex jen tak - ne za účelem plození... Něco, co se mu líbí, plus šátek na oči a tak... Nebo ho lehce opít 😅 😅

Možná měl i partnerky, které měly strach z otěhotnění a on byl ,,naučený", že dovnitř nee....
Podle mě všude najdeš něco... MP ,,zvadne" s kondomem...

Nebo sex... jinde než v posteli - rychlovka u kuchyŇské linky, atd?
@veronicka89 - no a nebude si to pak dělat sám? A tímpádem budou tam, co byli... Že se udělá jen.....

emma244
autor
16. srp 2014

Všem moc děkuju za příspěvky 🙂

tereziea
25. srp 2014

Ahoj, přítel měl stejný problém. Zašel k doktorovi a ten mu doporučil doktor erstrong. Po pár dnech užívání je přítel sexuálně výkonnější než kdy dřív. Jsme velice spokojeni a doporučujeme všem, kteří mají podobné problémy. 🙂

ema_dvor
5. zář 2014

Já myslím, že nejjednodušší bude najít sexuologa, kombinují poradnu i s psychoterapií, to by mohlo zafungovat komplexně...

tatko_smolko
16. led 2015

@emma244 ahojky tak podla toho co si napisala tak to bude mat psychologickeho charakteru a urcite by som neotalal a urcite by som navstivil odbornika a vobec by som sa za take nieco nehanbil ... je proste doba kedy na nas vpliva stres, dennodeny zhon, starosti a nervy ktore hraju v erekcii muza velmi velku ulohu, nie sme predsa stroje ale ludske bytosti a co sa tyka toho miminka dajte si cas a v tej spravnej chvili to pride ... drzim palce a hore hlavu

romantika
16. led 2015

videla bych tam psychicky problém, poradte se s odborníkem. ale pozor chlapi jsou udesne choulostivy na sve ego v hlave a mezi nohama, takze našlapovat po spickach a nez něco reknete udelate, tak radeji milionkrat probrat. Muze se seknout ještě vic. Drzim palec, musí to stresovat oba.

veeeraf
16. led 2015

@emma244 mám stejný problém jako ty!!! Partner ve mě málokdy dosáhne vyvrcholení a přesto se nám zadařilo a máme holčičku.
Hodně jsem se tím natrápila a mockrát jsem o sobě pochybovala, že ho nepřitahuju, že jsem pro něj moc "velká". Ale když mi řekl, že měl a má problémy i s ex partnerkama, tak jsem to nechala být. Samozřejmě občas mě to žere, ale jde s tím žít 😀

amazonka.k
16. led 2015

@emma244 A když si dá panáka, myslím jednoho, ne aby se zlil jak Alik 😀, tak mu to taky nejde ? Myslím, že by se alkoholem mohl trošku uvolnit 🙂

emma244
autor
17. led 2015

Ahoj holky, už jsem si myslela, že se k této konverzaci nebudu vracet a psát to sem.. Ale od té doby co jsme se odstěhovali od našich, což je od října, se nám už daří pořád. Přítel si myslí, že to bylo tím, že jsme neměli zas uplně takové soukromí (měli jsme ložnici vedle té jejich)... Takže to bylo asi psychického rázu. Zaplať bůh že už je po problému 🙂 jsme hrozně rádi, že se nám daří a snad brzo bude i miminko 🙂) Díky všem co jste mi sem napsali ( i za negativní komentáře - zpětně se nad tím docela usmívám).. 🙂