Nidace nebo nízký estrogen?

lujhu
19. srp 2024

Holky ja už nevím, 🥴 5 den pořád špinění není nějak moc extra silný ale na intimce pořád něco je , tmavě hnědý , předevčírem pár kapek krve tak jsem si řekla no tak to už je ms a ono prdlajs 🙆 nevím právě jestli se tolik dnů může špinit jesli není něco špatně? Nidaci moc nevěřím že by mohla bejt 😃 Dnes jsem chtěla testovat ale nějak jsem se neodhodlala nevím proč 🤦 , Je pravda že tohle se my ještě nestalo že jen trocha krve a už nic ale může se stát že se my třeba strácí ms a mám jen hodně slabou? Neměl to tak někdo ??

flying_stork
19. srp 2024

Měla jsem něco podobné poslední 3 měsíce, doktorka mi na UZ našla cystu blízko vaječníku, prý to mohlo způsobovat a pak mi diagnostikovali PCOS, takže bohužel víc neporadím.

lujhu
autor
19. srp 2024

@flying_stork 😐 no tak to to děkuji za info sice to není to co jsem chtěla😃 ale bohužel člověk si to nevybírá

lencaa11
19. srp 2024

@lujhu může to bejt cysta a taky endometrioza ( coz lékař moc nepozná ) taky to může bejt hyperplazie endometria což je hormonální ,polyp též to může dělat to též nelze jen tak poznat já bych to řešila s lékařem vyšetření poradním

squezy
19. srp 2024

@lujhu může to byt nízkým progesteronem..

lujhu
autor
19. srp 2024

Ano to jistě že může , taky jsem o tom něco četla , každopádně opět stím musim k dr a doufám že zas na mě nevybali svojí oblíbenou otázku " a nezhubla ste ? 😄Nic víc my k tomu nikdy neřekne, mám ještě výsledky z endokrinologie které chtěla po mě takže uvidíme jaký my udela závěr 😃

dashyyy
20. srp 2024

já jsem špinila v obou těhotenství cca týden a to fakt hned zkraje kolem 10DPO, byla jsem i na UTZ kvůli vyloučení mimoděložního, nakonec mi dr nasadil ascoroutin a byl klid.. to už jsem měla tedy testy pozitivní, proto jsem volala k dr., že mám pozitivní test, ale špiním, tak nechal nabrat hcg a chtěl hnedka UTZ.. zkusila bych ten test a případně hnedka volat dr. 😉

lujhu
autor
20. srp 2024

A bylo to špinění po datu ms nebo před? já mám právě nepravidelný cyklus a podle kalendáře mám mít ms 24/8 ale samozřejmě to není 100% ale radši čekám co nejdýl 😃