Nedočištěná děloha. Měl někdo podobně?

17. zář 2021

Ahoj, maminky prosimvas mel někdo podobnou zkušenost?
Po porodu a sestinedeli jsem byla klasicky u doktora s tím, ze jsem měla 7 po porodu a stále jsem hodně slabě špinila. Na UTZ zjistil doktor, ze ještě všechny očistky neodesli. Bylo mi řečeno, ze by ale pokud nemám jiné obtíže mel ten kousek vyjít sám, prinejhorsim s první MS…
Jenže dnes jsem začala krvacet, ne nějak silně, ale jako MS to podle mě není, nic mě nebolí, ale trochu mě to vyděsilo. V pondělí hodlám volat na gyndu tam kde sem rodila. Pac můj gyndar je fakt z ruky. Chodila jsem k němu protože ho mám od 15ti let a věřím mu, ale teď s malou to dojíždění k němu asi už nepůjde…
Btw jsem teď 2mesice po porodu. 🙂

novamamina
17. zář 2021

Tak pokud krvácís tak asi odchází ne? Mně neodesly všechny očistky a týden po porodu šílená bolest, mega bolest. Jela jsem do nemocnice a měla jsem zánět dělohy.

vikinkav
17. zář 2021

Ona ta prvni menstruace po porodu muze byt takova divna, klidne spineni, nekdo ji ma naopak brutalni. Do nemocnice bezet pokud bys mela bolesti, nebo odesel velky “kus” nebo hodne krve naraz.

terkezz
18. zář 2021

Pokud krvacis tak to z tebe nejspis jde pryc. Ja mela taky zustatek neceho v deloze a mela jsem 40 horecky a musela jsem jit na injekce aby to slo ven🙂

autor
18. zář 2021

Holky děkuju. Počkám tedy co bude 🙂. On doktor mluvil spis o tom, ze budu špinit, proto mě větší množství krve vyděsilo. Ale určitě hlídat bolesti břicha, nebo jasný pokud bych měla horečku. Tak snad si tělo samo poradi 🙂

veronikakotry
11. pro 2021

Mám zkušenost a poslali mě na revizi delohy -hysteroskopii, nic to nebylo a mám klid- doufám 🤷🏼‍♀️🤷🏼‍♀️ Kdyžtak si zajed na nějakou gyn ambulanci ať na tebe mrknou, muže to bejt i nebezpečný