Nateklá hráz, křečové žíly, hemoroidy. Co byste poradily?

22. bře 2024

Ahoj, již týden jsem měla pálení konečníku po stolici, celkové nepohodlí svědění. Brala jsem po domluvě s Dr(neviděla mě ) čípky na hemeroidy
Bouli u hráze mám pořád jakoby mezi konečníkem a pochvou, na hrázi, zvětšenou hráz jakoby.
Někdy je bolestivá na dotek, někdy ne. Hlavně po sprse bolí. Oběhla jsem 2ruzne chirurgy a hemeroidy nevidí a okolí konečníku klidne. Na tu bouli neřekl nic že nic nevidí ale já ji na dotek prostě cítím zvětšenou, ikdyz jsem mu říkala že to mám jakoby na hrázi tak nic neříkal. Mám v plánu jít ještě na gyndu
Objevil se mi i křečka v Třísle směr stydký pysk beru na to prášky. Můžu mít křečka až na hrázi a proto mě to tak zlobí teď? Včera po WC krev, na jednom papíru světle červená. Doktor vše ví. Mám brát detralex a tím to hasne hemeroidy nevidí. Vysetreni jen prstem u obou. Tak si teď říkám že to jde spíš od hráze ale už se to táhne asi 2-3tydny. Zkusit ještě gyndu? Ale chirurg by něco poznal ne? Díky

reeeza
23. bře 2024

Tak zkus ještě gyndu, změnit praktika a zkusit dalšího dr chirurga. Prostě pokud není něco ok, tak se nenechat odbýt. Bohužel opravdu jinak netuším jak pomoci..
Držím palce ať se to vyléčí🌼