Nástup menopauzy. Měla jstě některá podobně, prosím?

romelia
22. led 2022

Zdravim prosim mohu poprosit o zkusenosti jak se u vas projevila menopauza? Je me 49 a doted jsem mela ms pravidelnou cca 26den. Mela jsem dostat 3.ledna a nic jen jsem mela dva dny malinko naruzovely vytok behem dne, doted nic. Tehotensky test jsem si delala 2x je negativni. Mam bolesti v podbrisku, i me boli spani na boku takze vetsinu noci spim na zadech ,trochu me pali prsa ale jen chvilemi behem dne..mam silnejsi belave vodovy vytok. Prvni dny jsem se citila uplne jak tehotna, ale jde nejspis o hormony a prechod..

katherine177
22. led 2022

@romelia já bych se teda přikláněla k těhotenství,ikdyž je zatím test negativní

romelia
autor
24. led 2022

@katherine177 moc dekuji za reakci, nevim byla bych i rada kdyby tomu tak bylo 🙂 ale mela jsem v tehotenstvi trochu jine priznaky. Kazdopadne ted mnohem cateji chodim na malou, zvlastni mam vice i chut na sex a hrozne me posledni 4 dny zacali brnet ruce coz je velmi neprijemne. Na gyndu jsem objednana az 8.2.

katherine177
24. led 2022

@romelia tak držím pěsti 🍀

romelia
autor
Autor odpověď smazal
Zobraz
romelia
autor
25. led 2022

@katherine177 moc dekuji. Uvidim co me rekne doktor za 14 dni. Ale dobre od zaludku me neni a ruce me brni to je opravdu hodne nepdijemne. Zkusila jsem jeste test, ale opet negativni.

katherine177
25. led 2022

@romelia nemáte zač,tak uvidíte 😊

novamamina
25. led 2022

Mamka teď prochází menopauzou a takové "příznaky" vůbec nemá. Tohle zní opravdu na tehu spíš... Ale to už by asi byl test poz.

marge_s
25. led 2022

Tak to bych snad resila driv s obvodakem, ne. Proc by vas, proboha, mely kvuli tehotenstvi brnet ruce

novamamina
25. led 2022

@marge_s já myslím že s tím ty ruce nesouvisí. To bude spíš "skripnuty nerv"

marge_s
25. led 2022

@novamamina ja bych skoro rekla, ze s tim nesouvisi nic, kor kdyz je test negativni 🙄 kdyz neni hcg detekovatelne testem - nemuze zpusobit zadny priznak

novamamina
25. led 2022

@marge_s je to divný no. Nakonec to bude jen oppzdena MS 🙂

romelia
autor
26. led 2022

@marge_s brneni rukou v menopauze i tehotebstvi je naprosto bezne. A ja se ptala na priznaky menopauzy ne tehotenstvi.

romelia
autor
26. led 2022

@novamamina opozdena ms uz asi ne jelikoz uz to bude mesic tak jedine uplne vynechana...

marge_s
26. led 2022

@romelia ok ok promin, ja se prehlidla, jak jste psali o tom testu, to me zmatlo 🤭 nesoustredenost 🤭

romelia
autor
26. led 2022

@marge_s vubec nevadi ja se prave citila i jako tehotna, ale myslela jsem, ze je to menopauza - proste hormony. Uvidim pristi tyden to by jiz mela dojit dalsi ms,nebo co pak rekne doktor ... boli me bricho a dnes me bylo v buse i na zvraceni... ale tohle prave mohou prave delat vsechno i hormony si myslim.