Menstruační cyklus po 14 dnech, prosím o rady, zkušenost

kaaceenkaa93
13. bře 2015

Dobrý den,

chci se zeptat zda má někdo zkušennosti s krátkým menstruačním cyklem. Nyní jsem to dostala uz po druhé po pouhých 14 dnech. 5 let jsem brala antikoncepci, rok jsem měla nitroděložní tělísko Mirenu, v prosinci jsem si ho nechala vyndat a od té doby se snažíme o mimčo. Po vyndání jsem to do týdne dostala, poté se my udělala cysta asi 40 mm která praskla a odešla s menstruací (cyklus cca 28 dnů), poté jsem to dostala až někdy 32 DC a nyní už po druhé po 14 dnech. Byla jsem v poměrně velké stresové sytuaci, úmrtí v rodině, nová práce a pár dalších věcí. Budu ráda za každou radu, zkušennost nebo co by se mohlo dít. Jsem z toho už unavená, příjde mi, že jsem celá rozházená. U doktora jsem byla před měsícem a říkal, že vše je v pořádku, i vaječníky, i sliznice. 😔

zanri
13. bře 2015

může se to stát, zvýšená zátěž, nemoc, stres, hormonální nerovnováha - doporučuji pít čaj z kontryhelu a určitě to bude ok

tarra27
14. bře 2015

@kaaceenkaa93 máš to podle me ze stresu....srovna se to. chce to čas. drž se a hodně štěstí.

ladyhacek
14. bře 2015

Me pomohla změna HA, ale v te době jsem ji brala.pokud jsi antikoncepci vysadila a snažíte se tak může chvíli cyklus prostě blbnout ☹.zkus pit kontryhelovy čaj mel by srovnávat cyklus a dokonce pomoct s početím.. já ho pila a otěhotněla jsem druhy měsíc, ale jestli to bylo kvůli čaji to se nezjistí, ale určité ti neublíží. Něco o něm je i tady na wiki
@kaaceenkaa93

kaaceenkaa93
autor
15. bře 2015

Moc děkuji za rady, a jak často pít ten čajík? A každý den, klidně celý cyklus? 🙂 @ladyhacek

ladyhacek
15. bře 2015

@kaaceenkaa93 já pila každý den nebo obden 1-2 šálky 🙂 (měla jsem sáčkovaný)

https://www.modrykonik.cz/kontryhelovy-caj/

pe_ma
15. bře 2015

@kaaceenkaa93 a seš si jistá, že je to oboje MS? já taky vždy hodně krvácím 16-19 dc, taky sem si myslela, že je to MS a dle dr je to k ovu...