Mám nárok na lázně po laparoskopii?

christin24
2. črc 2017

Ahoj holky.

Jáké jsou podmínky aby mě přijali do Františkových lázní ? Jdu v září na laparoskopii - pruchodnost vejcovodu. Bude to moje druhá operace. První byl slepák. Myslíte že mám nárok ? A na jak dlouho se tam jezdí .
Děkuji 🙂

bubla000
2. črc 2017

Po operaci na 4 týdny, ale jen po laparoskopii nárok nemáš. Operace musi byt s komplikacemi. Jestli chceš do lázní tak na neplodnost nebo po 3 potratech.

lv
2. črc 2017

@bubla000 mně to dali po laporoskopii (srůsty+slepák rovnou ven, způsoboval mi je) hned, v 18, bez jediného potratu, komplikace. Ale v lázních bylo hodně takhle mladých holek, prý na podporu budoucí plodnosti.

ruzenkas
2. črc 2017

Ahoj, mám za sebou 3 laparoskopie. První v 15 slepák, druhá před pěti lety cysta na vaječníku a srůsty po předchozí operaci, třetí vloni žlučník. Vždy mi řekli, že nemám nárok. Po operaci nádoru v hrudníku jsem taky nebyla, až pak po ukončení léčby lymfomu. Nevím tedy, jak to kdo a kde posuzuje.

mississka11
2. črc 2017

Po laparoskopii slepáku a dvou sekcích bych nárok měla? 😅 Že bych si časem udělala výlet 😀 ještě mě čeká zlucnik

bubla000
3. črc 2017

@lv v roce 2015 změnili indikační list a nebyl a jsi tam před tímto rokem? To stačila jakákoli laparka, ale to už bohužel nejde. Já to zkoušela loni po komplikovaném slepaku normálním řezem a smůla. Protože jsem se nedala tak jsem nakonec jela, ale na neplodnost.

lv
3. črc 2017

@bubla000 aha, to jsem netušila, že se to tak zpřísnilo.