Kvasinková infekce. Jde poznat na preventivní prohlídce na gyndě?

15. bře 2022

Ahojky všichni
Mohla bych se zepatat jestli jde na preventivní prohlídce na gyndě poznat kvasinkovou infekci.
Přišlo mi totiž že mám takový bílý tvarohový výtok i když já úplně přesně nevím jestli se to podobal tvarohu. Žádné svědění, paleni nemám. Ani to nějaká nezapacha. Všimla jsem si toho jenom jednou tak nevím jestli to byl výtok který je normální nebo ne Paní doktorka mi dělala dva stěry a vyšli dobře. Teď úplně nevím na co ty stěry přesne byly. To mi ani neřekla. Sestřičce ohledně výsledků volala mamka. Možná ji ta sestra řekla na co to bylo
Každopádně poznala by to doktora tu infekci?
To by asi viděla ne když se tam kouká?

autor
15. bře 2022

Takto vypadá zaschly výtok po celém dni. Omlouvám se pokud to někomu přijde nechutné.
Ale chtěla bych a jestli se s tímto někdo nesetkal
Přijde mi ale že takhle to mám pořád. Že má můj Výtok takovouto podobu když zaschne. Takže je možné že to je normální

hasara33
15. bře 2022

Z vagíny "něco teče" po celou dobu cyklu, a protože každá jsem jiná, tak někomu víc a někomu méně 😉 vagína má samočistící schopnost, takže jakýkoliv výtok, který výrazně nepáchne, nemá neobvyklou barvu (hnědá, zelená...) je v pořádku a samozřejmě také pokud tě nic nesvědí a nebolí 😉 kvasinková infekce je velmi svědivá záležitost, takže věř, že bys to poznala 😅

autor
15. bře 2022

@hasara33 dobře dekuju ja už jsem tady Jendou psala že má kvasinkovou infekci v puse. Ktere jsem se ještě nezbavila už opravdu nevím co s tím. Bojím se abych neměla tu kvasinkou infekcí v celém těle. Jakože všude. Te gynekolozce jsem neřekla že ji mám v té puse. Zapomněla jsem na to. Každopádně jsem pak byla u doktora který udělala ster z té pusy. Ster byl negativní. Já tomu doktoru ale nevěřím protože on sma nevím co s tím a ten ster udělal tak že v těch místech kde to mám se ani nedotkl. Prostě zašmátrak jakoby v puse ve vzduchu nedotkl se jazyka ani patra.

eloise02
15. bře 2022

Ženské jsou hovada fakt. Přijde ti toto do prdele normální vyfotit takový hnus?

hasara33
15. bře 2022

@eloise02 prosimtě uklidni se ty citlivko 🙄....o co jako jde? Jsme tu téměř samé ženské a když má holka strach, tak co je na tom se zeptat? A že to vyfotí, tak co no 🤷‍♀️ mě to nijak nepohoršuje, na internetu jsou horší věci k vidění.....

hasara33
15. bře 2022

Hele na kvasinkovou infekci je nejlépe dětská genciána - potírat a za pár dní máš klid 😉 a co se týče té vagíny, tak si myslím, že to je v pohodě 😉 hodně by tě to svědilo a celkově by ses cítila hodně nepříjemně "tam dole" 😁

autor
15. bře 2022

@hasara33 ja se omluvám že jsem to vyfotila ale tím jak mám tu kvasinkovou infekci v puse asi rok. tak se bojím že bych jí mohla mít i jinde tak se ptám.
Nechci ji už mit nikde jinde
Ona se mě gynekolozky ptala jestli mám nějaké jiné zdravotní potíže. já ji to s tou infekcí zapomněla říct. Nevím kdybych ji to řekla jestli by mi neudělala nějaké stěry nebo tak.

autor
15. bře 2022

@hasara33 díky on můj doktor neví co s tím no.

hasara33
15. bře 2022

Mě se neomlouvej, mě to nepohoršuje 😉 na tu kvasinku v puse zkus tu genciánu - to je taková ta fialová voda, v každé lékárně jí normálně seženeš 😉

denisq
15. bře 2022

Na tu pusu bych zkusila ještě neocide gel

eloise02
15. bře 2022

@hasara33 Jo? Ty taky fotíš svoje zahnusené spoďáry a vystavuješ je internetu? Vážně by nestačil popis?

hasara33
15. bře 2022

@eloise02 zatím jsem to neudělala, ale zoufalí lidé dělají zoufalé věci, takže já to chápu, protože zakladatelka mi už přijde opravdu zoufalá ze své situace.......já na tom nic špatného nevidím, je to jen fotka proboha nestrká ti ty spoďáry pod nos 🙈 a pokud s tím máš problém, není nic jednoduššího než to ignorovat a přesunout se do jiné diskuze 😉