Krvavý kusy hlenu před menstruací. Může to být MS?

natty29
18. říj 2021

Holky potřebovala bych poradit já jsem už rok a půl od porodu nikdy jsem nekojila, a co se týče po šestinedělí jsem byla u doktora a měla jsem všechno v pořádku pak druhý den jsem dostala měsíčky které trvali 11 dní pak až po 28dnech jsem to znovu dostala a měla jsem to 6 dní. A minuli měsíc 7.9 jsem to dostala a právě už nevím kdy mi to skončilo... A od té doby jsem to nedostala.7.10 jsem měla zpoždění 3 a stále čekám a předevčírem mi začali bolesti v podbřišku kdybych to měla dostat stále nic a dnes 18.10 ze mě jdou krvavé kusy a bolesti v podbřišku
Může to být už ta menstruace?
A těhotensky test jsem si dělala 10.10 a ❌ negativ ( nejsem těhotná)

palja
18. říj 2021

@natty29 já jsem měla krvavé kusy při ms když jsem byla nejplodnejsi (byla dost vysoká sliznice a s ms pak odešla). Po porodu se to tělo musí srovnat, takže nepravidelná a jiná ms je normální. Já jsem třeba ms dostala až 19 měsíců po porodu.

zrzeckas
18. říj 2021

Prvni MS byly hrozne silne i s kusy a jednou jsem si rikala, ze esik to tak bude stale, tak potes koste 😒 ale nakonec se to ustalilo.... Segra pry ani nikam nemohla, ze muzu byt rada, ze muzu mezi lidi.... Vse ma svuj cas

95newmommy2020
18. říj 2021

Já mám třeba MS, která má podobu, že ze mě jdou krvavý slizký kusy. Je to krev s cervikalnim hlenem. Vypadá to docela děsivé, ale je to normální. Jsem 20 měsíců po porodu a ta MS je furt taková divná a nepředvídatelná. To tělo se zbláznilo.

natty29
autor
18. říj 2021

@palja a mám jít doktorovi a nebo to nechat tak

palja
18. říj 2021

@natty29 já bych počkala, pokud takhle moc nekrvacis třeba 14 dní vkuse, to bys pak mohla být chudokrevna z toho silného krvácení. Já jsem takhle silnou ms s kusy sliznice měla asi 7 let a vždy to trvalo 9 dní.

natty29
autor
19. říj 2021

@palja tak dnes jsem to uz dostala... Lepší je radši na to počkat