Kapky na podporu vyčištění dělohy, pomohly vám?

snezenka123
10. led 2018

Ahoj holky, chtěla bych se zeptat, jsem skoro týden po potratu nevyvíjejícího se mimča, nechtěla jsem na revizi, tak jsem dostala prášky na vyloučení..To proběhlo sice s velkýma bolestma, ale dle utz odešlo všechno, ale před třemi dny na utz bylo v děloze ještě 15mm nehomog.obsahu, píchli mi injekci, dali kapky, co beru 3x denně a za 5 dní jdu znova na utz jestli je už děloha čistá..jinak bych musela stejně na tu revizi☹
Máte prosím zkušenost? Pomohli vám ty kapky?moc děkuji

bambullkaa
10. led 2018

Tohle jsem měla po sekci, prostě tam něco ještě zůstalo a tak jsem dostala kapky, měla jsem je 2x protože po cca 5 dnech to neodešlo. Na podruhé už ano.

snezenka123
autor
10. led 2018

@bambullkaa děkuju..a jak dlouho jsi je užívala? já e budu užívat celkem týden...mám 3xdenně 30 kapek...břicho mě po nich bolí jako při ms...a krvácím taky pořád, tak doufám, že je to tak správně a děloha se čistí a vyčistí...

bambullkaa
10. led 2018

Víš co, já jsem měla po císaři, takže mě bolelo břicho spíš po operaci, ale chápu tvou bolest... brala jsem je dva týdny ale budou to pomalu 2 roky zpátky tak netuším kolikrát denně jsem je měla, ale asi možná taky 3x denně. Takhle, byla jsem týden v porodnici a při propouštění mi dělala dr UTZ a našla tam zbytky... tak mi dala ty kapičky a po týdnu znovu na UTZ a řekla mi že to tam ještě je a že budu muset ještě ty kapičky a když nezaberou a nevyjde to s očistkama, tak bych musela na revizi. Naštěstí to odešlo a bylo po trápení.

snezenka123
autor
10. led 2018

@bambullkaa děkuji, uvidím, jak mi zaberou, zítra si jedu pro další balení do nemocnice.