Jak postupovat při zmenšení prsou přes pojišťovnu?

tereza803
18. črc 2016

Mohl by mi prosim někdo poradit,jak postupovat při zmenšení prsou přes pojišťovnu ? Kam prvně jit a podobně,vubec nevim :(. Dekuji moc

cukricek123
18. črc 2016

@tereza803 já bych napsala přímo na pojišťovnu, nebo bych tam zašla.

alboo
18. črc 2016

@tereza803 co sem si driv zjistovala od jedny znamy co to absolvovala cca ve 20 letech, tak aby to platila pojistovna, chce to mit za sebou par návštěv OL s bolestmi zad, hlavy a následný vyšetření u rhb lekare, fyzioterapeuta, par rehabilitaci nebo neurologii ohlednw tech bolesti hlavy...
Nicmene pred detma bych do toho nesla, vim i o případu, kdy se opet zvetsily cca o 3velikosti...
Jednou me to taky ceka a to bude úleva 🙂

madre1
30. dub 2018

@tereza803 , koukám, že je to už skoro 2 roky stará diskuze a pro mě momentálně aktuální téma. Jak to s Tebou dopadlo - jsi po nebo před operací?
Minulý týden jsem byla na mamografu(už mám tak velká prsa, že na nich nelze provádět UTZ 😀 )a paní doktorka mě navedla na tuto myšlenku. Vypsala mi zprávu pro OL(k tomu jdu na prevenci za měsíc, tak to tam pořeším), pro gynekologa(k němu jdu za 14 dní také na prevenci) a s tou poslední jsem se dnes stavila na neurologii a jsem objednaná-na vyšetření jdu za 2 měsíce. Co má u koho požadovat, abych si pak ten zákrok nemusela platit a uhradila to pojišťovna(VZP)?
Je tu někdo, kdo už má tuto operaci zdárně za sebou, aby mi poradil?
Děkuji za tipy/odpověďi 🙂