Injekce na vyvolání MS. Budu muset na další?

katanovobran
8. bře 2020

Ahoj holky
Chci se zeptat minuly měsíc sem musela na injekci kvůli vyvolání MS.MS tedy normálně přišla do týdne ale uvrhl další Měsíc a MS nikde,je možné ze budu muset na další ?

aselluska
9. bře 2020

@katanovobran jasně, ale pokud se to bude opakovat, měl by lékař vyšetřit hormony a zjistit příčinu. Co si budeme povídat, ne každý se tím zabývá. Většinou nasadí třeba Norethisteron, nebo Utrogestan na 3 měsíce, cyklus se buď nahodí, nebo bude potřeba další vyšetření. Určitě by ale měl vyšetřit, zda za tím není zdravotní problém.

aselluska
9. bře 2020

@katanovobran jasně, ale pokud se to bude opakovat, měl by lékař vyšetřit hormony a zjistit příčinu. Co si budeme povídat, ne každý se tím zabývá. Většinou nasadí třeba Norethisteron, nebo Utrogestan na 3 měsíce, cyklus se buď nahodí, nebo bude potřeba další vyšetření. Určitě by ale měl vyšetřit, zda za tím není zdravotní problém.

e7
9. bře 2020

Já měla tento problém také. Jen mi nedával injekci ale hormony orgametryl. Po tom mi bylo zle ale dorazilo a další měsíc opět nic tak jsem dostala norethysteron a rovnou mi nabral hormonální profil. A hle problém vyřešen, měla jsem špatně výsledky štítné žlázy. Pak už jsem to nedostala ale protože jsem otěhotněla 😁

katanovobran
autor
9. bře 2020

@e7 u mě je problém ze sem byla v listopadu na laparoskopii a na dvou kyretazich,takže si myslím ze je to furt kvůli Tomu ze nemám třeba ještě dost dorostlou sliznici

e7
9. bře 2020

@katanovobran tak to je jiná, to vám bude muset říci gynekolog.