Gynprodyl a menstruace. Kdy jste ji při užívání dostaly?

2. únor 2021

Ahoj,
Beru gynprodyl vždy 17dc po dobu 10 dni. Dřív jsem dostala menstruaci vždy už kolem 22DC, teď jsem 31 DC a menstruace nikde. Stalo se vám to někdy? Nebo kdy jste při brání těchto prášků dostali ms? TT negativní.

hermiona1
2. únor 2021

Ahoj, brala jsem ho stejně jako ty.. brala jsem ho v dubnu, to menstruace dorazila 8. den braní, v květnu jsem ho dobrala a menstruace nepřišla - těhotenský test byl pozitivní až týden po dobrání.. 🙂 těhotenství nedopadlo, a tak jsem ho teď v říjnu nebo listopadu začala brát znovu, jen jsem při něm špinila, ale jako menstruace se mi to nezdálo, a tak jsem ho další měsíc už nevzala, pořád jsem čekala, kdy přijde.. nepřišla a jsem znovu těhotná.. tak uvidíš za pár dní 🙂

autor
2. únor 2021

@hermiona1 dekuji moc za odpověď! A gratuluju k těhotenství🥰tak zkusím to ještě za par dni pokud nedorazí ms a snad budu vědět víc🙂

autor
2. únor 2021

@hermiona1 jinak ještě prosím tě, měla si nějaké příznaky nebo poznala jsi to na sobě?

hermiona1
3. únor 2021

Vždycky mě tak nárazově píchalo v podbřišku, pak se přidala bolest prsou.. jinak nic 😊

autor
3. únor 2021

@hermiona1 tak to mám podobně🙏🏻😄citlivé bradavky a občasné bolesti v podbrisku, tak uvidíme, moc dekuji.

hermiona1
3. únor 2021

Tak držím palce, ať to vyjde jak si přeješ 😊

hermiona1
3. únor 2021

Dej pak vědět! 😊

autor
6. únor 2021

@hermiona1 tak jsem si delala dnes test a nic.. tak tomu moc nerozumím 😏

hermiona1
7. únor 2021

Zkus to ještě za pár dní, pokud ms nepřijde.. já jsem měla pocit, že to právě nemá přijít tak brzy, ještě během braní, i když to tak u mě bylo (pokud jsem nebyla těhotná).. někde jsem četla zkušenosti, že jim ms dorazila fakt až třeba týden po dobrání..

hermiona1
7. únor 2021

Když mi ms přišla třeba ten osmý den braní, tak to máš vlastně 25 DC a to třeba na mě je dost brzy.. ale já mám obecně problém s nepravidelností a cykly mám spíš delší.. ty ten Gynprodyl bereš na srovnání cyklu a chceš otěhotnět? 🙂

autor
7. únor 2021

@hermiona1 ráno jsem se vzbudila s bolesti a ona přišla ms😁🤦🏻‍♀️ Naděje jsou pryč.
Já mám taky problém s nepravidelnosti a řekla jsem doktorce ze bychom chtěli i miminko, tak mi právě dala tohle, že by to mělo pomoct..

hermiona1
7. únor 2021

a jak dlouho už ho bereš? 🙂 my se právě snažili asi 10 měsíců, z toho pak poslední dva cykly jsem ten Gynprodyl brala.. to už jsem byla na nervy, doktorka říkala, že určitě není ovulace a tak.. a teď právě asi po dvou měsících to najednou přišlo, když jsem byla přesvědčená, že ten cyklus jsem neměla snad nikdy víc rozhozenej..