Co to může znamenat?

monikaaaaaaaaaaa
27. říj 2020

Dobrý deň, chcela by som sa spýtať poslednou dobou mám stres(na maximum), schudla som 4 kilá a neviem čo môže toto znamenať:
•pulzácia v bruchu(niekedy aj divné pohyby)
•slabá a krátka menstruacia(zatial iba raz)
Dokonca som si myslela, že som tehotná ale jak keď som ešte nemala pohlavný styk?
Chcela som sa opýtať čo môže znamenať tá pulzacia divné pohyby občas a slabá menštruácia?

te_reza
27. říj 2020

No pokud si neměla styk, tak leda duch svatý....

monikaaaaaaaaaaa
autor
27. říj 2020

@te_reza
A čo to brucho

novamamina
27. říj 2020

To je ze stresu. Ten umi moc

loylii
27. říj 2020

@monikaaaaaaaaaaa no tvl!!!!! To si tady někdo děla srandu ne? Těhotenství bez sexu😊😊😊🙏🙏🙏🙏🙏

lachtanice86
27. říj 2020

@monikaaaaaaaaaaa vis jak se dělají děti? Doporučuji dostudovat, je to učivo tak prvního stupně

te_reza
27. říj 2020

@monikaaaaaaaaaaa na břicho bych doporučila espumizan, třeba se vyprdíš a bude po těhotenství 😀

hasara33
27. říj 2020

@monikaaaaaaaaaaa když se nafutruji čerstvé cibule nebo zelí či brokolice tak mám v břiše vždycky "divné" pohyby 😁 🐖💨
Ne teď vážně, pokud si dlouhodobě ve stresu tak je známo, že stres má vliv na zažívání čili časté bolesti břicha, nafouklé břicho a pocity plnosti - zkrátka ty "pohyby" je nahromaděný plyn, který, se musí dostat ven 😉 doporučuji užívat persen (bylinný přípravek na uklidnění), snažit se vyhýbat stresujícím faktorům, jak to jen půjde a správnou životosprávu plus cvičení 😉

nase_mimi
27. říj 2020

Jdi si trollit na modrykonik.sk 😂

leniczka23
27. říj 2020

Mě pulzuje podbřišek když jsem nadržená, možná nejvyšší čas ten styk mít, třeba by i ten stres opadl 🤣🤣🤣

amazonkajanik
27. říj 2020

@leniczka23 to mi připomnělo text Tlusté Berty " všechno léčím sexem,průjem,chřipku,hlad,..." 😂😂😂