Co mi může být? 14 dní zpožděná MS, test negativní

simsim244
2. zář 2015

Dobrý den, chtěla bych se zeptat na váš názor. Vím, že to nesouvisí s těhotenstvím, ale jsem už zoufalá. Mám 14 dní zpoždění menstruace. Těhotenský test jsem si dělala 3x a vždy vyšel negativně. Před 4 měsíci jsem vysadila HA a od té doby mám vždy mírné opoždění v menstruaci vždy 2-3 dny, ale ne 14.. Také se mi objevil výtok, hustý, mírně zapáchající a nazelenalý, mám křeče v břiše jako před mens., ale ta pořád ne a ne přijít. Nevíte, co to může být? Ještě by chtěla dodat, že před týdnem jsem měla pohl. styk nechráněný a také mám už dlouhou dobu průjem. Děkuji předem za odpověď.

susmevem
2. zář 2015

Ahoj, sice nevím, co by to mohlo byt, ale každopádně bych neváhala a zasla si na gyndu za doktorem. S tímhle legrace nebývá , tak aby to pak nebylo ještě horší... Udělá ti vytery a kdyžtak dostaneš antibiotika... Držím palce... 🙂

shine2015
2. zář 2015

Podle mě mas zánět.....dojdi na gyndu dají ti asi atb.....a udělají kultivaci a citlivost stery a určité budou vědět co s tebou . těhotná podle mě nejsi a ani bych se teď chvíli nesnažila......děj se nejprve dokupy