Bulka u poševního vchodu. Může to být děložní čípek?

kejty2501
26. pro 2021

Ahoj holky, jsem měsíc po porodu a mám už tak dva týdny pocit, že mě něco tlačí u poševního vchodu, jak když si špatně zavedete tampon. Pro porodu jsem měla velké poranění vevnitř i venku, šili mě hodinu a půl. Dnes jsem se odhodlala tam podívat a mám tam u toho vstupu vepředu pod poštěváčkem takovou bulku, neboli to, není to nijak citlivé, jen mě to tam prostě tlačí. Může to být děložní čípek? Já nevím, jak vypadá, dřív jsem si ji nikdy nenahmatala. Je to dost nepříjemné, na kontrolu jdu až po šestinedělí.

lv
26. pro 2021

Zajdi si za lékařem.

kakba
26. pro 2021

Jestli si byla hodne sita, neni to zarostly uzlicek vstrebavaci nite? Ja to tak mam. Omezuje me to pouze pri sex.hratkach kdy to citim.

zrzeckas
26. pro 2021

Nevim jak @lv ale ja te moc nepochopila, kde by to melo byt 😃 nicmene si myslim, ze to bude steh, sesiti... Delozni cipek by nebyl nakraji u vstupu do pochvy.... aspon tak jsem pochopila, kde te to tlaci... Nicmene jak budes u lekare tak mu rekni, ze te neco tlaci, je ti to neprijemne. Ten uz by ti mel rict ,co to je, pokud sesiti/jizva, zarostly steh, tak zda by se to muselo treba operativne upravit nebo by to stacilo rozmasirovat..... Ja mela (mam) siti na kraji pochvy a na zacatku taky divny pocit, nahmatala jsem si boulicku, malinkou, po sesti nedeli to bylo lepsi a jak se to poradne zahojilo, rozmasirovalo tak v pohode 🙂 snad to nic nebude i u tebe a je to jen prvni dojem 🍀🙂

petrasipkova1
26. pro 2021

Fakt jsi po porodu ? 🙈😂 tak by člověk asi měl vědět kde je děložní čípek 🙏 jinak to chtělo od začátku hlídat pokud si byla hodně šitá, tipuji to soukrome na steh, teď stejně pujdes k lekari po sestinedeli, tak uvidíš co rekne.

kejty2501
autor
26. pro 2021

@lv Zajdu, ale jdu až po šestinedělí, dříve prý nemá cenu, aby se ve mě někdo šťoural

kejty2501
autor
26. pro 2021

@kakba taky mě to napadlo a to už zůstane tak furt nebo se s tím dá něco dělat? Mě to omezuje i při chůzi, jak mě to tam tlačí právě 🙄 jak kdyby mi něco mělo vylézt ven

kejty2501
autor
26. pro 2021

@zrzeckas no kamarádka má ten prolaps dělohy a má čípek sestouply až u poševního vchodu, tak se jen modlím, aby to u mě nebylo stejně 😫 tak snad to taky dobře dopadne a nebude to nic vážného, moc děkuju 🍀☺️

kejty2501
autor
26. pro 2021

@petrasipkova1 ano jsem a děložní čípek jsem si nikdy dřív nenahmatala ani to neměla důvod nějak zkoumat 😉

kejty2501
autor
26. pro 2021

@katherine177 toho se nejvíc děsim, taky si myslím, že to bude ten pokles dělohy 😫😢

lv
26. pro 2021

@kejty2501 má to cenu, pokud máš potíže, neodkladej to

luculka93
26. pro 2021

Zkus si najít "rektokela" měla jsem taky náročný porod a byla jsem hodně šitá, potom jsem mela podobný pocity jako ty.

kejty2501
autor
26. pro 2021

@luculka93 koukám na to, to by taky klidně mohlo být ono 🙄 už abych měla doktora za sebou a věděla co a jak. A jak se to u tebe vyřešilo, operativně?

luculka93
28. pro 2021

@kejty2501 napíšu ti do zpráv ;)